acem2019delhi.com

Kutsal SavaşKayıp Savaşçı

Responsive image
“Göç etmeyi kuşlardan öğrenmemiş olabiliriz. Kuşlar gibi geri de dönemeyebiliriz. Yılların geçtiğini fark edemeyebiliriz. Bizler, insanız, yanlışı da doğruyu da yaşayarak öğreniriz. Kim demiş insan kendi mezarı başında ağlayamaz, diye, işte size canlı bir kanıtı. Kendi mezar taşıma bakarak yazıyorum en içten duygularımı, öldüğümü fark edememiş bedenim, ruhumu esir almışken kurtulmaya çalışıyorum. Bir an önce bana vaadedilene varmaya çalışıyorum. Dikenli tellerle örtülü ruhumun yara almadan kurtulması imkânsızken bir umutla çabalıyorum. Bu yazdıklarımın birinin eline geçmesini ümit etmiyorum. Bunların, mezarın sahibine ait olduğunu anlayacak çok azınız, acımın ne ağır olduğunu anlayacağınızı umuyorum.”“Neden bu kadar basit? Hayatın anlamını bu kadar basitleştirmek neden?”
YAYIN TARİHİ:
2015-01-23
DOSYA BOYUTU:
8,73
ISBN:
6054757671
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Emre Karaca
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kutsal SavaşKayıp Savaşçı PDF

Kutsal SavaşKayıp Savaşçı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Emre Karaca. Okuyabilirsin Kutsal SavaşKayıp Savaşçı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rospu barındırır içinde ve daha kolay ... Kutsal Savaş : Kayıp Savaşçı Emre Karaca ... ... 15 TL. "Göç etmeyi kuşlardan öğrenmemiş olabiliriz. Kuşlar gibi geri de dönemeyebiliriz. Yılların geçtiğini fark edemeyebiliriz. Bizler, insanız, yanlışı da doğruyu da yaşayarak öğreniriz. Emre Karaca, Kutsal Savaş : Kayıp Savaşçı Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Ürün Adı: Kutsal Savaş Kayıp Savaşçı Ürün Kodu: 9786054757671 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağ ... Kutsal Savaş : Kayıp Savaşçı - BKM Kitap ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Emre Karaca....