acem2019delhi.com

PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları

Responsive image
Üniversite sınavına hazırlanmak, oldukça zorlu ve uzun bir süreçtir. Bu süreçte öğrenciler ‘konuları bitirme’ telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahcup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve aileler de çocuklarının istedikleri bir üniversiteye ve bölüme girme telaşını yaşıyor.Büyük bir baskı altında üniversiteye hazırlanan öğrenciler ve aileler sınavla ilgili danışabilecekleri ve ‘taktik’ alabilecekleri bir kişiye ya da kuruma şiddetle ihtiyaç duyuyor.Aynı zamanda öğrenciler aşağıda örnekleri verilen sorulara cevap arıyorlar:-Üniversite sınavına hazırlanırken hedefimi nasıl belirlemeli ve nasıl bir strateji izlemeliyim?-Sınava doğru kulvarda mı hazırlanıyorum?-Sınav sistemini tam biliyor muyum?-Hangi derse nasıl çalışmalıyım?-Verimli ders çalışmanın yöntemleri nelerdir?-Test çözme tekniklerini biliyor muyum?-Netlerimi nasıl arttırabilirim?-Sınav endişesiyle nasıl baş edebilirim?-Tercih listemi hazırlarken nelere dikkat etmeliyim?-Sınavda nelere dikkat etmem gerekir?Elinizdeki kitabın ilk amacı; öğrencilerin aklından çıkmayan bu tarz sorulara cevap vermek ve sınava hazırlık sürecinde kendilerine ‘rehberlik’ yapmaktır. Diğer amaç ise; bu kritik süreçte ebeveynlerin nelere dikkat etmesi gerektiği ve çocuklarına nasıl yardım edebilecekleri konusunda tavsiyelerle katkıda bulunmaktır.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-16
DOSYA BOYUTU:
4,84
ISBN:
6055882938
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Akın Yıldırım
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları PDF

PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Akın Yıldırım. Okuyabilirsin PusulaÜniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e sınavı kazanamama ve çevres.. Yazar ... KitapOkuyorum.com Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf... ... . : Akın Yıldırım. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Anasayfa. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Akın Yıldırım. Crea Yayıncılık. Bu süreçte öğrenciler 'konuları bitirme' telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahçup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve aileler de çocuklarının istedikleri bir üniversiteye ve bölüme... Üniversiteyi kazanmanın püf nokta ... Pusula Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları ... ... Üniversiteyi kazanmanın püf noktaları. Bağlantıyı al. Facebook. Üniversiteyi kazanmanın püf noktaları. Zayıflamanın 5 altın kuralı. Sigarayı bırakmanın yolları. Pusula - Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Bu süreçte öğrenciler konuları bitirme telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahcup olma endişesi taşırken; anne-babalar ve... Pusula. Üniversiteyi Kazanmanın Püf Noktaları. Akın Yıldırım. Bu süreçte öğrenciler 'konuları bitirme' telaşıyla birlikte sınavı kazanamama ve çevresine karşı mahçup olma endişesi taşırken......