acem2019delhi.com

Dillerin ŞifresiDillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt)

Responsive image
Dr. Yusuf Gedikli tarafından hazırlanan bu eserde; dillerin hangi yolla, nasıl türediği, hangi aşamalardan geçtiği, sorunları çözülmüş, dillerle ilgili bir çok mesele halledilmiştir. Başka bir deyişle “Dillerin Şifresi” deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Genel bir dil bilimi kitabıdır.İkinci cilt, Türkçe’deki söz ocaklarına, üçüncü cilt başta Hint - Avrupa veHami – Sami olmak üzere öbür dünya dillerine ayrılmıştır.Yazar bu yapıtıyla gök kubbenin altında şu ana değin söylenmemiş birkaç sözü söylediğine inanmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-11
DOSYA BOYUTU:
4,70
ISBN:
9754513332
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yusuf Gedikli
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dillerin ŞifresiDillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt) PDF

Dillerin ŞifresiDillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yusuf Gedikli. Okuyabilirsin Dillerin ŞifresiDillerin Kökeni ve Türeyişi (1. Cilt) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...arlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır ... Dillerin Şifresi; Dillerin Kökeni ve Türeyişi - Birinci Cilt - Kitap ... . Başka bir deyişle "Dillerin Şifresi" deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Başka bir deyişle Dillerin Şifresi deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve ... Dillerin Şifresi (1) - Arslan TEKİN ... . Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Başka bir deyişle Dillerin Şifresi deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Başka bir deyişle Dillerin Şifresi deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Başka bir deyişle "Dillerin Şifresi" deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. 42 TL. Başka bir deyişle "Dillerin Şifresi" deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. 48 TL. Başka bir deyişle "Dillerin Şifresi" deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Başka bir deyişle Dillerin Şifresi deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. 44.70 TL. Başka bir deyişle "Dillerin Şifresi" deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Dr. Yusuf Gedikli tarafından hazırlanan bu eserde; dillerin hangi yolla, nasıl türediği, hangi aşamalardan geçtiği, sorunları çözülmüş, dillerle ilgili bir çok mesele halledilmiştir.... Başka bir deyişle "Dillerin Şifresi" deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Başka bir deyişle Dillerin Şifresi deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. Başka bir deyişle Dillerin Şifresi deşifre edilmiştir. Üç cilt olarak tasarlanan bu eserin birinci cildi; başta ocak yasası olmak üzere, kuramsal konuları, dillerin doğuş ve türeyişini anlatır. 44.40 TL. Başka bir deyişle "Dillerin Şifresi" deşif...