acem2019delhi.com

Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 2Din ve Felsefe

Responsive image
Günümüzde öne çıkan ve örnek alınan din felsefesi modellerinin ancak düşünce ve tartışılabilir konu üreterek teoloji, felsefe ve bilim alanında işlevsel olabildikleri görülmektedir. Bu nedenle, geleneksel kültürümüz içten ne kadar zengin olursa olsun, bugün düşünce ve tartışılabilir konu üretmeksizin, din felsefesinde belli bir aşamayı yakalama ve özgün anlamda din felsefesi yapma olanağından söz edilemez.Okuyucu, bu eserde, bütüncül ve eleştirel din felsefesi modeli ışığında, din ve bilgi, din ve sevgi, din ve çevre, din ve insan, din ve ölümsüzlük gibi konulara yönelik teolojik ve felsefi düşüncelerin nasıl ele alındığının kimi örneklerini bulabilecek, bu sayede de, anılan konularda daha fazla çözümleme yapabilme olanağını elde edebilecektir.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-11
DOSYA BOYUTU:
9,79
ISBN:
9758774807
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Doç. Dr. Metin Yasa
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 2Din ve Felsefe PDF

Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 2Din ve Felsefe harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Doç. Dr. Metin Yasa. Okuyabilirsin Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 2Din ve Felsefe sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... okuma ve eleştirel okuma şeklinde ikiye ayır Okuyucu bu eserde bütüncül ve eleştirel din felsefesi modeli ışığında din ve bilgi din ve sevgi din ve çevre din ve insan din ve ölümsüzlük gibi konulara yönelik teolojik ve felsefi düşüncelerin nasıl ele ... Bütüncül ve Eleştirel Din Felsefesi Okumaları 2 Din ve Felsefe ... ... Doç. Dr. Metin Yasa. Günümüzde öne çıkan ve örnek alınan din felsefesi modellerinin ancak düşünce ve tartışılabilir konu üreterek teoloji, felsefe ve bilim alanında işlevsel olabildikleri görülmektedir. Yazarın Diğer Kitapları. %38. Din Felsefesi Soru Sorgu Sonuç. %38. Din Felsefesi Soru Sorgu Sonuç. Metin Yasa. Elis Yayınları. Okuyucu, bu eserde dile getirilen düşüncelerden hareketle, eğer din felsefesi anlayışımızın geleceği için köklü bir değiş ... Din Felsefesi Konulu Ders ve Çalışma Notu, Konu Özeti ... . Yazarın Diğer Kitapları. %38. Din Felsefesi Soru Sorgu Sonuç. %38. Din Felsefesi Soru Sorgu Sonuç. Metin Yasa. Elis Yayınları. Okuyucu, bu eserde dile getirilen düşüncelerden hareketle, eğer din felsefesi anlayışımızın geleceği için köklü bir değişim ve iyileştirme İhvan-ı Safa'nın Dini ve İdeolojik Söylemi. Avrupa Hukuku Araştırma ve Uygulama Diş Hekimliği Fakültesi Kütüphanesi Eczacılık Fakültesi Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Alman Dili ve Edebiyatı Kütüphanesi Edebiyat Fakültesi - Felsefe... Okuyucu, bu eserde dile getirilen düşüncelerden hareketle, eğer din felsefesi anlayışı...