acem2019delhi.com

Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı

Responsive image
Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi. Ailesinin geçmişi ise beklenmedik sırlarla doluydu ve bu yüzden Denise’in hayatı karanlığa gömülmüştü. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, atan kalbi kendisini delicesine arzulayan bir ölümsüzün ellerindeydi. O ölümsüz, asırlardır dünya üzerinde yaşayan güçlü, yakışıklı ve gizemli vampir Spade’di...Şimdi Spade’in görevi, tehlikedeki bu cazibeli kadını korumak. Hem de bu uğurda kendi türünü yok etmek zorunda kalsa bile! Denise, onun en derin açlığını körüklerken Spade, bu karşı konulmaz kadına sahip olma arzusuyla mücadele etmek zorunda.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-12
DOSYA BOYUTU:
7,75
ISBN:
6054560400
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jeaniene Frost
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı PDF

Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jeaniene Frost. Okuyabilirsin Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...cısı Dünyası 2. 20.8 26. Aşk Asırlar Sonra Kötülüğün Hedefindeki Kadınla Gelecekti Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı ... Kızıl Damla; Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı... | kitapsepette.com ... . Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 16.8 24. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 18.2 26. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 21.3 21.3. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 22.22 22.22. Yazarın Diğer Eserleri. Jeaniene Frost. Çifte Bela; Bi ... HEPİMİZ OKUYALIM: Jeaniene Frost - Gece Avcısı Serisi + Yan... ... .2 26. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 21.3 21.3. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 22.22 22.22. Yazarın Diğer Eserleri. Jeaniene Frost. Çifte Bela; Bir Gece Prensi Romanı. 26 26. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 26 26. Kızıl Damla, Kızıl Damla kitap, Kızıl Damla adlı kitaba ait bilgi ve üye değerlendirmeleri. Kızıl Damla. (Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı). Yazarın Diğer Eserleri. Jeaniene Frost. Çifte Bela; Bir Gece Prensi Romanı. 20.8 26. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 20.8 26. 16.67 TL. Artemis Kızıl Damla / Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı - Jeaniene Frost. Mezardan Uyanan; Bir Gece Avcısı Romanı. 20.4 24. Jeaniene Frost. Ateş Laneti; Gece Prensi 1. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 22.1 26. 21.58 TL. Aşk Asırlar Sonra Kötülüğün Hedefindeki Kadınla GelecektiDenise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Jeaniene Frost. Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi....