acem2019delhi.com

Kaos

Responsive image
Taşları oynatan sen misin, yoksa sadece bir piyon musun?Oyun’un yüklü miktardaki hesabını boşalttıktan sonra firar eden HP’ye lüks içindeki yeni hayatı yetmez, eskiden yaşadığı heyecanı özler. Bir yandan da nereye gitse Oyun’un nefesini ensesinde hissediyordur. Bu duygusal karmaşanın arasında bir gün Dubai’de gizemli ve çekici bir kadınla tanışıp onunla bir gece geçirir. Fakat Anna isimli bu kadın kısa bir süre sonra ölünce oklar HP’ye çevrilir. HP bir komploya maruz kaldığını düşünür ve nedenini araştırmak üzere soluğu İsveç’te alır. Sahte bir kimlikle Anna’nın şirketine başvurur. İnternetteki bilgilerin yönetimiyle ilgilenen ArgosEye’ın bazı şüpheli uygulamaları olduğunu fark eden HP aradığı heyecanı burada bulmaya başlar. Fakat çok geçmeden şirket ve Oyun arasında ciddi bir bağlantı olduğunu keşfeder. Kaos içinde tehlikeli bir araştırmaya koyulur.Eski sorunlarını geride bırakan Rebecca içinse yenileri çok uzakta değildir. Bir internet forumunda hakkında söylentiler çıkaran kimliği belirsiz bir katılımcının tehditlerine maruz kalıyordur.Tüm bu yaşananlar büyük bir yapbozun ufak parçalarıdır ve iki kardeş bunları birleştirerek gerçeğe ulaşmak için tehlikeli bir yola girecektir. 
YAYIN TARİHİ:
2018-08-02
DOSYA BOYUTU:
5,17
ISBN:
6052995242
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Anders De La Motte
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kaos PDF

Kaos harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Anders De La Motte. Okuyabilirsin Kaos sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nıklık, başıboşluk, düzensizlik ve karmaşıklık ifade edilmek istenir ... Kaos (Chaos) Filmi - Sinemalar.com ... . Kaos, Kaos izle, Kaos full hd izle, Kaos türkçe dublaj izle, Correns bir köprü kazasında vurmaması gerekdiği halde rehineyi vurunca görevden alınır. ...kaos ile ilgili bilgi, kaos kelimesinin anlamı,kaos zıt anlamısı, kaos zıttı, kaos hakkında bilgi, kaos kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, kaos sözcüğü ne anlama gelmektedir... Kaos Kelime Kökeni. ~ Fr chaos mutlak düzensizlik hali ~ EYun χáos, ... KaOS - A Lean KDE Distribution ... ... Kaos Kelime Kökeni. ~ Fr chaos mutlak düzensizlik hali ~ EYun χáos, χaot- χάος, χαοτ- büyük boşluk, uçurum, yeryüzü yaratılmadan önce varolan boşluk << HAvr *ghau- < HAvr *ghēu- boşluk. Dünü okuyup, bugünü görmek; bugünü okuyup, yarını sezmek istiyorsanız bu kitap tam size göre... Anlatılanlar komplo teorisi, masal veya hikâye değildir. Okudukça şaşıracak, anladıkça "kaosun......