acem2019delhi.com

Huzura ve Barışa Doğru

Responsive image
Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine saklamıştır. En muhteşem katedralleri, en muhteşem tapınakları, camileri, büyük mimari yapıları aynı zamanda da büyük yıkım araçlarını, atom bombasını yaratmıştır. Katedrallerdeki, tapınaklardaki, camilerdeki, sözüm ona ibadet yerlerindeki her şey düşüncenin ürünüdür. Tüm bunları düşünce icat etmiştir. Düşünce olmadan var olamazdınız. Görüntüleri yaratmış olan düşünce, o görüntülere tapar hale gelir.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-16
DOSYA BOYUTU:
4,35
ISBN:
6050201055
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jiddu Krishnamurti
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Huzura ve Barışa Doğru PDF

Huzura ve Barışa Doğru harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jiddu Krishnamurti. Okuyabilirsin Huzura ve Barışa Doğru sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır ... Huzura ve Barışa Doğru Jiddhu Krishnamurti ... ... Huzura ve Barışa Doğru | bkmkitap.com ... ünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini... J. Krishnamurti. Düşünce çatışmanın kökenidir. Düşünce, insanları uluslara, dinlere bölerek dünyadaki düzensizliği yaratmıştır.Düşünce dünyayı bölmüş ve kendisini, kendi ruhunun içine saklamıştır. En yeni Huzura ve Barışa Doğru kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleye...