acem2019delhi.com

Öykümüzün İzinde

Responsive image
Romanlar büyük hikayenin peşine düşme iddiasıyla mercek altına alınırken, öykü genellikle göz ardı edilmiştir. Büyük hikayenin köşe başlarındaki ayrıntıları yakalayan öykünün modernleşmenin haritası çıkarılırken de akıbeti böyle olmuştur. Oysa öykü, içtenliği, sadeliği ve yazarın dünyasını daha net ele verişiyle üzerinde dikkatle durmayı gerektiren bir yazın türüdür. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. Ertan Örgen’in öyküleri anlama çabası bir açıdan zamanımızı ve insanımızı da anlama çabasına tekabül ediyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-11
DOSYA BOYUTU:
12,92
ISBN:
6053260554
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ertan Örgen
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öykümüzün İzinde PDF

Öykümüzün İzinde harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ertan Örgen. Okuyabilirsin Öykümüzün İzinde sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ılmış metinlerden oluşuyor. Ertan Örgen'in öyküleri anlama çabası bir açıdan zamanımızı ve insanımızı da anlama çabasına tekabül ediyor ... Öykümüzün İzinde by Ertan Örgen ... . 17.85 TL. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. Ertan Örgen'in öyküleri anlama çabası bir açıdan zamanımızı ve insanımızı da anlama çabasına tekabül ediyor. Oysa öykü, içtenliği, sadeliği ve yazarın dünyasını daha net ele verişiyle üzerinde dikkatle durmayı gerektiren bir yazın türüdür. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. İZ YAYINCILIK tarafından yayınlanan Öykümüzün İzinde kitabını okumak iste ... Öykümüzün İzinde Ertan Örgen ... . Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor. İZ YAYINCILIK tarafından yayınlanan Öykümüzün İzinde kitabını okumak ister misiniz? Sizlere Öykümüzün İzinde pdf indirme linki ve detaylarını vermeye çalıştık. Oysa öykü, içtenliği, sadeliği ve yazarın dünyasını daha net ele verişiyle üzerinde dikkatle durmayı gerektiren bir yazın türüdür. Öykümüzün İzinde, bu çabayla yazılmış metinlerden oluşuyor....