acem2019delhi.com

Yeni Türkiye'nin Yeni GerçekleriDin, Laiklik, Eğitim, Finans, Liderlik ve Özgün Sosyal Düşünce

Responsive image
21. yüzyılın kültürel çağ olması özelliğine bağlı olarak artık pozitivizm-liberalizm-kapitalizm etkileşimli tek tipleştirici sosyal düşünce anlayışı yerine özgün sosyal düşünce yapısına yönelik ihtiyaçlar ve arayışlar dinamizm kazanmıştır.Türkiye’nin “yeni gerçekleri”ni kendi özgün sosyal düşünce sistemini, bilim anlayışını yeniden kendi ölçeğinde çağın şartlarını da dikkate alan bir yorum gücü ile ele alma ihtiyacı bulunmaktadır. Bu noktada ekonomi, sosyoloji, siyaset bilimi, felsefi düşünce oluşturma, psikoloji, tarih felsefesi gibi bir toplumun sosyal düşünüşünü biçimlendiren ona şekil veren bu parametrelerin Türk toplumunun kendine has değerler çerçvesinde yeniden inşa edilmesi, yeni bir “sistemsel” özgün sosyal düşünce üretilmesinin yolunun açılması bir gereklilik olarak Türkiye’nin karşısında durmaktadır."
YAYIN TARİHİ:
2012-01-16
DOSYA BOYUTU:
7,47
ISBN:
6056046766
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yeni Türkiye'nin Yeni GerçekleriDin, Laiklik, Eğitim, Finans, Liderlik ve Özgün Sosyal Düşünce PDF

Yeni Türkiye'nin Yeni GerçekleriDin, Laiklik, Eğitim, Finans, Liderlik ve Özgün Sosyal Düşünce harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Yeni Türkiye'nin Yeni GerçekleriDin, Laiklik, Eğitim, Finans, Liderlik ve Özgün Sosyal Düşünce sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...... 9.75 TL. Türkiye'nin "yeni gerçekleri"ni kendi özgün sosyal düşünce sistemini, bilim anlayışını yeniden kendi ölçeğinde çağın şartlarını da dikkate alan bir yorum gücü ile ele alma ihtiyacı ... Yeni Türkiye'nin Yeni Gerçekleri; Din, Laiklik, Eğitim, Finans... ... ... 9.49 TL. Türkiye'nin "yeni gerçekleri"ni kendi özgün sosyal düşünce sistemini, bilim anlayışını yeniden kendi ölçeğinde çağın şartlarını da dikkate alan bir yorum gücü ile ele alma ihtiyacı... Özgün Sosyal düşünce. Posted on15 Ocak 2015AuthorilmarLeave a comment. bağlamda ele alarak, toplum düşüncesini, yeni zamanlara göre özgün metodu (Tevhidi sosyal düşünce) üzerinden. (2012). Sosyal ... Yeni Türkiye'nin Yeni Gerçekleri (Din, Laiklik, Eğitim, Finans...) ... ... Özgün Sosyal düşünce. Posted on15 Ocak 2015AuthorilmarLeave a comment. bağlamda ele alarak, toplum düşüncesini, yeni zamanlara göre özgün metodu (Tevhidi sosyal düşünce) üzerinden. (2012). Sosyal Devletin Eğitim İşlevi ve Türkiye'de Eğitim Politikaları. Türkiye'nin Yeni Gerçekleri: Din, Laiklik, Eğitim, Finans, Liderlik ve Özgün Sosyal Düşünce, Editör:O.ŞİMŞEK...