acem2019delhi.com

Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta

Responsive image
Polat Onat'ın kısa zaman içinde yoğun ilgi gören ve merakla beklenen "Yatılı Okul" kitaplarının üçüncüsü, işte nihayet karşınızda! Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Karlı ve soğuk yılbaşı haftasında, dostluklarla ve samimiyetle örülü bir yatılı okuldaki sıcacık ortamın incelikle yansıtıldığı bu kitabı, yıllar sonra bile tatlı bir gülümseyişle beraber anımsayacaksınız.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-20
DOSYA BOYUTU:
9,33
ISBN:
6056800054
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Polat Onat
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta PDF

Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Polat Onat. Okuyabilirsin Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bir arada... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada ... Hikayeler - Kent Kardeş - Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta ... ... 8.25 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta, Polat Onat, Kent Kardeş Yayınları. Daha önce İş Bankası Kültür Yayınlarından çıkan "Yatılı Okulda Mükemmel Bir Gün" isimli eserin büyük ilgi gö ... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta | bkmkitap.com ... ... Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta, Polat Onat, Kent Kardeş Yayınları. Daha önce İş Bankası Kültür Yayınlarından çıkan "Yatılı Okulda Mükemmel Bir Gün" isimli eserin büyük ilgi görmesiyle gelen... 8.03 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... 8.25 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... 8.25 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... 9.35 TL. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Karlı ve soğuk yılbaşı haftasında, dostluklarla ve samimiyetle örülü bir yatılı okuldaki sıcacık (Tanıtım Bülteninden). Resimleyen : Belen Siperoğlu. Kitap Adı: Yatılı Okulda Mükemmel Bir Hafta. Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unutulmaz anılarının anlatıldığı benzersiz öyküler, bu kitapta bir arada... Yatılı okul ortamının buruk ama huzurlu, neşeli olduğu kadar gurbet hüznü de barındıran, sihirli ve unu...