acem2019delhi.com

Kızıl Soruşturma

Responsive image
İngiliz yazar Sir Arthur Conan Doyle tarafından oluşturulan dedektif Sherlock Holmes, polisiye edebiyatının önemli karakterlerinden birisidir. Gerek sıra dışı kişiliği gerekse olayları çözme tarzıyla yayınlanmaya başladığı günden itibaren geniş halk kitleleri tarafından ilgiyle takip edilmiştir.Kızıl Soruşturma, 1887 yılında yayınlanan ilk Sherlock Holmes romanıdır.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-20
DOSYA BOYUTU:
6,50
ISBN:
6052690161
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sir Arthur Conan Doyle
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kızıl Soruşturma PDF

Kızıl Soruşturma harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sir Arthur Conan Doyle. Okuyabilirsin Kızıl Soruşturma sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... korkutucu bir g. Sherlock Holmes: Kızıl Soruşturma - Sir Arthur Conan Doyle ... Kızıl Soruşturma ... . Doktor VVatson eski bir arkadaşının yardımıyla tanıştığı Sherlock Holmesla Baker Sokağı'ndaki bir daireyi paylaşmayı kabul etmiştir... 3.56 TL. Lauriston Gardens'taki üç numaranın, uğursuz ve korkutucu bir görünüşü vardı. Yolun biraz gerisinde kalan dört binadan biriydi. Bu binalann yalnızca idsinde oturan vardı. %25 Kızıl Soruşturma Sherlock Holmes Kiwi Yayınevi. Sherlock Holmes - Kı ... Kızıl Soruşturma - Filiz Tülek -Halkkitabevi ... . %25 Kızıl Soruşturma Sherlock Holmes Kiwi Yayınevi. Sherlock Holmes - Kızıl Soruşturma Mavi Çatı Yayınları 9789752401242 Sir Arthur Conan Doyle. Sherlock Holmes serisinin ilk kitabı olan Kızıl Soruşturma... Get notified when Sherlock Holmes - Kızıl Soruşturma is updated. Facebook. Google. Kızıl Soruşturma Sherlock Holmes Bütün Maceraları 1. Yazar(lar) Arthur Conan Doyle. Kategori(ler) Roman, Polisiye, Edebiyat. Kızıl Soruşturma. Kızıl Soruşturma'dan… Ellerini çırpıp, yeni bir oyuncağı olmuş küçük bir çocuğun sevinciyle, "Ha! Kızıl Soruşturma adlı kitabın okuduğum baskısı Tema Yayınları'ndan çıkmıştır ve çevirmenliğini Semra Eşlisoy yapmıştır. Kızıl Soruşturma, okuması kolay ve olayların da hızlı geliştiği bir kitap. Britanyalı, hayali, ünlü dedektif Sherlock Holmes. 1854 yılında Londra'da doğan hayali dedektifin ilk öyküsü 'Kızıl Soruşturma' 1887 yılında gazetede yayınlanmaya başlamıştır. Arthur Conan Doyle - Sherlock Holmes - Kızıl Soruşturma. Polisiye. Benzer Kitaplar: Arthur Conan Doyle - Sherlock Holmes - Kızıl Saçlılar Kulübü. Kızıl Soruşturma Pdf İndir. Kitap Özeti. Dünyanın en ünlü dedektifi Sherlock Holmes'u tanımamıza vesile olan Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınmış ilk hikâyeyi okumaya hazır mısınız? Gerek sıra dışı kişiliği gerekse olayları çözme tarzıyla yayınlanmaya başladığı günden itibaren geniş halk kitleleri tarafından ilgiyle takip edilmiştir. Kızıl Soruşturma, 1887 yılında yayınlanan ilk Sherlock... Kitap Adı: Kızıl Soruşturma Yazar: Arthur Conan Doyle Yayıncı: Avrupa Yakası Yayınları Sayfa Sayısı: 220. (...) Neşeyle bağırarak hap kutusunu kaptığı gibi bir başka hapı ikiye bölüp suda erittikten sonra... Sir Arthur Conan Doyle. Kitap Tanıtımı. Dünyanın en ünlü dedektifi Sherlock Holmes'u tanımamıza vesile olan Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınmış ilk hikâyeyi okumaya hazır mısınız?...