acem2019delhi.com

Evlilik Anonim Şirketi

Responsive image
“Hiç beklemediğin bir durum, çat! diye darmadağınık hayatının ortasına, hiç izin alma zahmetinde bile bulunmadan, sana bir can daha eklenivermişti. Hem de öyle bir yere eklenmişti ki; söküp atmak senin ölümün demekti. Yüreğinin tam orta yerinde çarpıyordu kalbi. Herkes için böyle miydi, açıkçası zannetmiyordun. Eğer herkes de böyle olsaydı dünyayı gerçekten sevgi kurtarırdı diye düşündün.Vay be ne güzel bir duygu bu! Diye düşünürken sen, yüreğinin ortasında duran can durmak istemediğini fark etmiş, apar topar toplamıştı eşyalarını.“İyi de ben nasıl yaşayacaktım kanayan kalple” diye düşündün, bu önemli değildi ki onun için, çünkü o senin baktığın yerden bakmıyordu. Bakması da mümkün değildi aslında. Sen aşkı çıkarsızca yaşarken, onun için aşk Türk filmlerinden kalmış bir uyuşturucuydu. Zaten ona göre aşk diye bir şey de yoktu.Anlaman çok zordu. Çünkü bir yürek yüreğe eklenmişse sevgiden eklenirdi, kopuşu da o sevginin yokluğundan olmalıydı. Anlamadın. Anlamanda inan mümkün değildi. İnsanlara yapay sevgiler, aşklar, ayrılıklar eklendi. Bu yapaylıklar zamanla insanları duyarsızlaştırdı. Bunların piyasaları oldu. Bu piyasa sayesinde evlilik şirketleri kurdular. Birbirlerini sevmeyen yürekler, sevgisiz çocuklar getirdiler dünyaya. Sevginin ne olduğunu bilmeyen çocuk nasıl sevgi besleyebilirdi? Robota benzeyen kuşaklar yarattık bu sevgi düşmanlığından. İsimler koyduk onlara; x kuşağı y kuşağı, z kuşağı gibi halbuki gerek yoktu bu isimlere kuşakların tek adı olabilirdi senin için. Örneğin sevgi kuşağı gibi…Sevgi varsa bir kuru ekmek paylaşılır diyen insanlar yoktu artık. Sen böyle düşünen belki de son insandın. Bu yapaylık ordusu ne zaman son bulur bilmem ama bir toplumda aşk tükenmişse tükenmemiş hiçbir şey yoktur. Sevgiyle büyür insanlık…”
YAYIN TARİHİ:
2015-05-20
DOSYA BOYUTU:
11,91
ISBN:
6055099367
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Özge Doğar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Evlilik Anonim Şirketi PDF

Evlilik Anonim Şirketi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Özge Doğar. Okuyabilirsin Evlilik Anonim Şirketi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...u. Bu piyasa sayesinde evlilik şirketleri kurdular ... Evlilik Anonim Şirketi | Kitapjo.com ... . Özge Doğar. "Hiç beklemediğin bir durum, çat! diye darmadağınık hayatının ortasına, hiç izin alma zahmetinde bile bulunmadan, sana bir can daha eklenivermişti. 8.75 TL. İnsanlara yapay sevgiler, aşklar, ayrılıklar eklendi. Bu yapaylıklar zamanla insanları duyarsızlaştırdı. Bunların piyasaları oldu. Bu piyasa sayesinde evlilik şirketleri kurdular. Evlilik Anonim Şirketi 181689. İlk Yorumu Sen Y ... Evlilik Anonim Şirketi | bkmkitap.com ... . Evlilik Anonim Şirketi 181689. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Ürün Açıklaması. Evlilik anonim şirketi. Özge doğar / puslu yayıncılık. Bunların piyasaları oldu. Bu piyasa sayesinde evlilik şirketleri kurdular. Birbirlerini sevmeyen yürekler, sevgisiz çocuklar getirdiler dünyaya. Sevginin ne olduğunu bilmeyen çocuk nasıl sevgi besleyebilirdi? İnsanlara yapay sevgiler, aşklar, ayrılıklar eklendi. Bu yapaylıklar zamanla insanları duyarsızlaştırdı. Bunların piyasaları oldu. Bu piyasa sayesinde evlilik şirketleri kurdular. Kitapidea.com. Kitap Oku - Pdf Kitap - Kitap İndir. Evlilik Anonim Şirketi. adminMayıs 11, 20180. 7.75 TL. İnsanlara yapay sevgiler, aşklar, ayrılıklar eklendi. Bu yapaylıklar zamanla insanları duyarsızlaştırdı. Bunların piyasaları oldu. Bu piyasa sayesinde evlilik şirketleri kurdular. Özge Doğar. Kitap Tanıtımı. "Hiç beklemediğin bir durum, çat! diye darmadağınık hayatının ortasına, hiç izin alma zahmetinde bile bulunmadan, sana bir can daha eklenivermişti. Evlilik Anonim Şirketi - Özge Doğar. Puslu Yayıncılık. Kazanacağınız Toplam Puan : 108 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Evlilik Anonim Şirketi - Özge Doğar....