acem2019delhi.com

Veri Stratejisi

Responsive image
Yeterince veriniz var mı? Evet mi? Harika!Peki nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Büyük Veri İş Başında kitabıyla verinin iş dünyasındaki uygulamalarını gözler önüne seren Bernard Marr, bu kez hayati bir konuyu, veriyi en iyi şekilde kullanmak için nasıl stratejiler geliştirilmesi gerektiğini ele alıyor. Temel tezi ise şu: Verinin iş yaşamını devrimci bir şekilde dönüştürdüğü koşullarda, veriyi bir strateji varlığı olarak gören şirketler yaşamını sürdürebilecek.Stratejik veri ihtiyaçlarınızı nasıl tanımlayacağınızı, topladığınız veriyi karar alma süreçlerinde nasıl kullanacağınızı, Nesnelerin İnterneti’nin dünyasında nasıl kazanç sağlayabileceğinizi gerçek yaşamdan alınma vaka incelemeleriyle anlatan Veri Stratejisi, iş değerlerini tazelemek ve rekabet avantajı kazanmak isteyenler için!
YAYIN TARİHİ:
2018-07-20
DOSYA BOYUTU:
4,44
ISBN:
6052314098
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Bernard Marr
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Veri Stratejisi PDF

Veri Stratejisi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Bernard Marr. Okuyabilirsin Veri Stratejisi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...si. Veri stratejisi. Barkod 9786052314098 ... Bulut Veri Stratejisi | Rahi Sistemleri ... . Stok Durumu VAR. ...Stratejileri Gömülü Kuram Fenomenoloji Fikir Birliğine Dayalı Nitel Araştırma Nitel Araştırmada Temel Görevler Veri Toplama Veri Analizi ve Sunumu Nitel Araştırmaların Güvenirliği Özet ve Sonuçlar. Elimizde bir sürü veri var ama bunlarla ne yapmamız gerektiği hakkında hiçbir fikrimiz yok. Yalnızca yüzde 23'ü kendi kuruluşunun büyük veri için bir stratejisi olduğunu söylemiş. -İyi bir veri yönetişiminin altında ... Nasıl Bir Veri Stratejisi Yürütüyorsunuz? - Datateam Bilgi Teknolojileri ... . -İyi bir veri yönetişiminin altında güçlü bir veri kültürü yatar. -Veri stratejisine sahip olmak, altyapı yatırımları yapmak, veriyi toplamak ve analiz etmek veri hayata geçirilmediği takdirde anlamsızdır. Temel tezi ise şu: Verinin iş yaşamını devrimci bir şekilde dönüştürdüğü koşullarda, veriyi bir strateji varlığı olarak gören şirketler yaşamını sürdürebilecek.Stratejik veri ihtiyaçlarınızı nasıl... Watson'ın Terminator 10'a nasıl evrimleştiği ve DeepMind'in dünyadaki açlığı nasıl çözeceği üzerine birkaç ay süren haberlerden sonra, AI etrafındaki hype azalmaya başlıyor. Etkili bir veri stratejisi nasıl oluşturulur 2019 MIT CIO Sempozyumu'nda Barbara Wixom, kurumsal veri stratejilerinin son yıllarda nasıl değiştiğini tartıştı. 26.10 TL. Veri Stratejisi - Yeterince veriniz var mı? Evet mi? Harika! Peki nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz? Büyük Veri İş Başında kitabıyla verinin iş dünyasındaki uygulamalarını gözler önüne seren... Veri Stratejisi - Bernard Marr en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! Veri Stratejisi - Bernard Marr. Y...