acem2019delhi.com

Güleç Yüzlü Anılar

Responsive image
Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Ara sıra hüzünlendiğiniz de olacak elbet. Bazen içiniz yanacak. Böyle bir şeyi nasıl yaparlar, bu güzel İstanbul'un o yerine nasıl da kıymışlar diyerek içiniz sızlayacak. Fakat genellikle sizi şaşırtan ve hiç beklemediğiniz olaylarla buluşturan, hiç ummadığınız şöhretlerle tanıştıran satırlar ağır basacak.İlhan Bardakçı, ilk gençlik yıllarından başlayarak görüp yaşadığı İstanbul'u, o İstanbul'un semtlerini ve artık sadece kitaplarda, resimlerde kalmış mesirelerini, bağlarını, bahçelerini, oralarda bulunan ünlü kişileriyle anlatıyor. Öyle bir anlatış ve öyle olaylar ki hep anlatsa da kitap hiç bitmese diyeceksiniz.
YAYIN TARİHİ:
2012-01-16
DOSYA BOYUTU:
10,55
ISBN:
9756186657
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlhan Bardakçı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Güleç Yüzlü Anılar PDF

Güleç Yüzlü Anılar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlhan Bardakçı. Okuyabilirsin Güleç Yüzlü Anılar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...üm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz ... Güleç Yüzlü Anılar - İlhan Bardakçı - Fiyatı & Satın Al ... . Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Menu. Ürünler Güleç Yüzlü Anılar. Güleç Yüzlü Anılar. 13.50 TL. Bu eseri büyük bir zevkle, dudaklarınızdan tebessüm eksik olmadan, zaman zaman da yanınızdakileri size tuhaf tuhaf baktıracak şekilde kahkahalar atarak okuyacağınızdan eminiz. Değerli gazeteci ve tarihçi İlhan Bardakçı'nın, İstanbul ve gazetecilik hâtıralarını dile getirdiği "Güleç Yüzlü An ... Güleç Yüzlü Anılar İlhan Bardakçı ... . Değerli gazeteci ve tarihçi İlhan Bardakçı'nın, İstanbul ve gazetecilik hâtıralarını dile getirdiği "Güleç Yüzlü Anılar" kitabı Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları arasında çıktı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Güleç Yüzlü Anılar. Yazar. İlhan Bardakçı. Güleç Arı Ve Arılar Şehri 2 Ad. Güleç Yüzlü Hüzün....