acem2019delhi.com

Derin Karanlık ve Tehlikeli

Responsive image
“Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.” – TeensReadToo.com “Tüyler ürpertici.” – Kirkus Reviews On üç yaşındaki Ally yaz başlangıcında tavan arasında yırtılmış eski bir fotoğraf bulur. Fotoğraftaki iki çocuğu tanır. Biri annesi, diğeri de teyzesi Dulcie’dir ama üçüncü kişi kimdir? Fotoğraf neden yırtılmıştır?Bunu öğrenmek için can atarken karşısına bir fırsat çıkar. Yaz tatilini o fotoğrafın çekildiği kır evinde teyzesi ve küçük kuzeniyle geçirecektir.İşte o ev; mutlu bir yaz tatili yerine ölümün kıyısına götürecektir. Ally ve küçük kuzeni zalim, kindar ve onun yazını mahvetmeye kararlı Sissy ile tanışır. Ayrıca Sissy’nin bir de sırrı vardır. Acaba o eski fotoğrafla bir ilgisi olabilir mi? Yoksa Sissy’nin gerçek arkadaşları çok tanıdıkları birileri midir?Aile sırları asla ölmez!Ve sizi her zaman bulur.
YAYIN TARİHİ:
2018-07-19
DOSYA BOYUTU:
6,12
ISBN:
6052241462
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mary Downing Hahn
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Derin Karanlık ve Tehlikeli PDF

Derin Karanlık ve Tehlikeli harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mary Downing Hahn. Okuyabilirsin Derin Karanlık ve Tehlikeli sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor ... Roman - Kara Karga Yayınları - Derin, Karanlık ve Tehlikeli ... .". - TeensReadToo.com "Tüyler ürpertici.". 12.96 TL. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com. 13.89 TL. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com. Derin, Karanlık ve Tehlikeli. Yazar : ... Derin, Karanlık ve Tehlikeli - BKM Kitap ... .". - TeensReadToo.com. Derin, Karanlık ve Tehlikeli. Yazar : Mary Downing Hahn Yayınevi : Kara Karga Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem... Gerilim. Derin Karanlık ve Tehlikeli. Derin Karanlık ve tehlikeli. Barkod 9786052241462. Stok Durumu TÜKENDİ. 13.89 TL. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com. Derin Karanlık ve Tehlikeli. Mary Downing Hahn KARA KARGA YAYINLARI. `Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar... Derin Karanlık ve Tehlikeli-Alacakaranlık Kitaplığı PDF İndir. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa... Derin, Karanlık ve Tehlikeli. "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor." "Fırtınalı hava, derin, karanlık bir göl ve cevaplanamayan sorular, gizem ve hayalet hikâyesi hayranlarına en sonuna kadar sayfa çevirtiyor.". - TeensReadToo.com "Tüyler ürpertici."....