acem2019delhi.com

Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri

Responsive image
Mühendisler, işlevleri sırasında çeşitli fiziksel büyüklükleri görüntülemek, onlarla ilgili büyüklükleri ölçmek, değişimleri tespit edip yorumlamak zorundadırlar. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı taşlarını, kullanım alan ve sınırlamalarını, çalışma ilkelerini ve elde edilen ölçümleri belirleme ve değerlendirme yöntemlerini genel hatlarıyla göstermek amacı ile yazılmıştır.Kitabı okuyup, rahat anlayabilmek için önkoşul olarak temel fizik ve elektrik devreleri bilgileri yeterlidir. Elektronik Mühendisliği öğrencileri, ikinci veya üçüncü sınıfta alacakları elektrik/elektronik ölçmeler ile ilgili derslerde, ders kitabı veya yardımcı kitap olarak kullanabilirler. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. Kitapta sunulan bilimsel malzeme yeterince kapsamlı olduğundan, diğer mühendislik dallarındaki öğrenciler ve uygulamada çalışan mühendisler de kitaptan geniş bir biçimde yararlanabilirler.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-20
DOSYA BOYUTU:
4,96
ISBN:
6053201281
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. BahattinKaragözoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri PDF

Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. BahattinKaragözoğlu. Okuyabilirsin Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...geldiniz. * DİKKAT * mart 2020 den geçerlidir - * Tek seferde 40 TL ... Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri ... . ve üzeri alımlarınızda kargo BEDAVA - ücretsizdir - * Yine ürün kitaplarımızın yanında... 37.38 TL. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı... 34.86 TL. Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri-Nobel Akademik Yayıncılık-Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri, 9786053201281, Bahattin Karagözoğlu, Nobel Yayınları... 42 TL. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve gör ... Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri - BKM Kitap ... ... 42 TL. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı... ...Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları ANSİKLOPEDİ Bilim -> Bilim-Teknik -> Zooloji. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. 35.70 TL. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı... 33.60 TL. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı... 37.80 TL. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Elinizdeki kitap, mühendislikte yaygın kullanılan ölçme ve görüntüleme cihazlarının temel yapı... Kargo dahil en ucuz33,60 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 2 adetSon... Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri. ₺32.67₺38.89. Mühendisler, işlevleri sırasında çeşitli fiziksel büyüklükleri gö... R_aidefix0000000648591. Mesela bu yazımızda yazar Prof. Dr. Bahattin Karagözoğlu kitapları arasında yer alan Elektronik Ölçme ve Görüntüleme Teknikleri yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Günümüzde bu işlemler için elektronik ölçme ve görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Şüphesiz, elektronik ölçme ve görüntüleme her mühendislik dalını ilgilendiren bir konudur. Günümüzde ...