acem2019delhi.com

Bilmecelerle Matematik

Responsive image
Bu kitapçığı neden yazdım? Kime yazdım?Çoğumuz matematiği sevmeyiz, değil mi? Neden?Matematik bize öyle sunulur ki anlayamayız, öğrenemeyiz, kullanamayız. Neden bu? Oysaki matematik, az şey ezberleyip çok şey yapabilmek demek. Bunu kim sevmez!Bilmeceler ise bunun en güzel örnekleri. Sorulduğunda çok zor gibi, çözüldüğünde ise inanılmaz kolay. Çünkü gerekli ön bilgisi, hepimizde var. Bu nedenle Sevimli Matematik kitapçıklarımdan önce Bilmecelerle Matematik’i seçtim.Biz bu bilmecelerin yedisini anaokulundaki çocuklarımıza verdik; çözdüler, çok sevdiler. Diğerlerini beşinci sınıf öğrencilerine verdik; çözdüler, çok sevdiler. Bu nedenle inanıyoruz ki, [yediden yetmişe] bu bilmeceleri ön yargısız, dikkatle okuyan, özgüvenle kendine “Ne bu?” diye soran, olmadı açıklamalarından yardım alan herkes çözüme ulaşır, sondaki çözümlere bakmaz ve mutlu olur!
YAYIN TARİHİ:
2015-05-25
DOSYA BOYUTU:
9,57
ISBN:
6059915199
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ufuk Akas
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bilmecelerle Matematik PDF

Bilmecelerle Matematik harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ufuk Akas. Okuyabilirsin Bilmecelerle Matematik sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iz, değil mi? Neden? Matematik bize öyle sunulur ki anlayamayız, öğrenemeyiz, kullanamayız ... Bilmecelerle Matematik - Ufuk Akas -Halkkitabevi ... . Neden bu? Zor Bir Matematik Bilmecesi. Çobanın birinin 500 lirası var ve 100 hayvan alacak Hem 100 hayvan alacak hemde 500 liradan para artmayacak. matematik temelli bilmeceler. şükela: tümü | bugün. n tane $ehir olmak uzere, her $ehirde 1 tane havalimani bulunmakta. her havalimaninda en fazla 1 adet ucak bu bilmecenin ozu, geometri'dir. Anasayfa Ders Konu Anlatımları Matematik Bilmeceler, Matematik Bilmeceleri, Matematik İle ... Matematik Bilmeceleri Soruları ve Cevapları - 2020 ... . Anasayfa Ders Konu Anlatımları Matematik Bilmeceler, Matematik Bilmeceleri, Matematik İle İlgili Bilmecele. Admin Temmuz 27, 2013 Ders Konu Anlatımları, Matematik 24 TL. "Matematik bilmeceleriyle uğraşarak olağanüstü keyifli vakit geçirilebilir.". Yazar sözünü bu kitabıyla kanıtlıyor. Ana Sayfa Forumlar > Eğitim - Kültür - Yaşam > Ansiklopedi > Matematik >. Bilmeceler, Matematik Bilmeceleri, Matematik İle İlgili Bilmeceler. İsimli konu WH 'Matematik' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ●... Matematik ile ilgili bilmeceler. SORULAR: 1-Uzadıkça kısalan şey nedir? 2-Ali, sepetteki elmaların yarısını ve bir yarım elmayı Ayşe'ye; sonra kalan elmaların yarısını ve bir yarım elmayı Ahmet'e ve......