acem2019delhi.com

1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin)

Responsive image
Öğrencileri 2. sınıfa her yönüyle hazırlamayı hedeflemiş bir eserdir. Dikkatle incelendiğinde; oyun, eğlence, labirent, zihin jimnastiği yanında insani ve ahlaki değerleri de işleyen bir eser olduğu fark edilecektir. Yıl içinde öğrenilen bilgileri pekiştirip 2. sınıfın alt yapısını sağlamlaştıran bol soru ve aktivite ile desteklenmiştir. Ayrıca öğrencilere yaz tatilinde okuma ve yazma becerisini geliştirmeleri için 4 tane “Yaz Tatili Okuma Kitapları” ve “Günlük Defterim” veriliyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-19
DOSYA BOYUTU:
4,78
ISBN:
6051120881
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) PDF

1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin 1. Sınıf Yaz Tatil Seti - (2. Sınıfa Geçenler İçin) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nlu tatil süresince kullanılabilecek 66 sayfadan oluşan yeni bir etkinlik paketi paylaşıyoruz ... Yaz Tatili Arkadaşım 1. Sınıftan 2. Sınıfa Geçenler İçin Şahin Canikli ... . 1. Sınıf etkinliklerimizi aşağıdaki butondan indirebilirsiniz. BONUS ETKİNLİK. 1.Sınıf İlkokul Kitapları. Akıllı Defter. Deneme. Konu Anlatımlı. Okuma Yazma Seti. Konu Anlatımlı Kitap 7. Sınıf Ortaokul Soru Bankası 7. Sınıf Ortaokul Tatil Kitabı 7. Sınıf Ortaokul Yaprak Test 8.Sınıf. CNR Oyuncak Eğitici Oyuncak Sitesi... Yaz tatili kitapları (1-4.sınıf) / 1.sınıf t ... 5 Renk 1. Sınıf Yaz Okulu Tatil Seti (2. Sınıfa Geçenler...) - GittiGidiyor ... .Sınıf. CNR Oyuncak Eğitici Oyuncak Sitesi... Yaz tatili kitapları (1-4.sınıf) / 1.sınıf tatil kitabı (Yaz okulu 2.sınıfa hazırlanıyorum) (CNR-888). 5 Renk yayınevi 1.sınıftan 2.sınıfa geçenler için. 22.82 TL. Bahçeşehir 2.Sınıfa Geçen Öğrenciler İçin Yaz Tatil Seti. Kategoriye Ait En Çok Satan Ürünler. 1. 2. Sınıf Tatil Seti Mavi Deniz Yayınları. 2. Sınıfa Hazırlanıyorum Hafta Hafta Eğlenceli Yaz Okulu 5 Renk Yayınevi....