acem2019delhi.com

Ten Kokusu

Responsive image
Sesli Kitap (Audiobook) Hediyeli ! (35 Bölüm ve 10,5 saatlik mp3 formatında)Bölümler;Son Durak, Sıradışı Bar Gösterisi, Neden?, İkinci Perde, Hasta Adam, Toplantı, Şu Cennet Dedikleri, İlişkinin Başlangıcı, Devlet Enerji Şirketi, Aşk Zamanı, Silivri, Seyahat Başvurusu, Tutku, Atölye, Mavi Yolculuk, Sevgi Öncesi, Yolun Sonu, Bir bağlantı Olasılığı, Paranın Peşinde, Kabuslar Bitti, Son Varis, Eda'yla Yeniden, İkilem, Eda'nın Evinde, Feromonlar,Deli Zehra, Silivri'de Sabah, Ölümün Eşiğinde, Dibe Vuruş, Gerçeğin Peşinde, Yolculuk, Her Şey Bitti, Son Karar, Yakalama Emri, Cinayet.Ses uçar, eylem unutulur, göz yanılır: kokuysa tende iz bırakır.Cayır cayır yakan bir tuzruhu damlası gibi...Ten Kokusu, feromonların gizem dolu dünyasına yapılan olağandışı bir yolculuk esnasında yaşanan tutku dolu aşkın öyküsünü karanlık suç serüvenleriyle harmanlayarak anlatan bir roman.Üst burnun içindeki iki küçük çıkıntıdan oluşan ve insanoğlunun evrimleşme sürecinde kaybolduğu ya da işlevsizleştiği varsayılan ilginç bir organ olan VNO, bir zamanlar, adına 'feromon' denen 'uzaklara iletilebilir' hormonları algılamaya yaramaktaydı.Son yıllarda, bilim insanları tarafından kadavralar üzerinde yapılan deneyler sonucunda elde edilen bulgularda, pek çok hayvan türünün temel iletişim sensoru olan bu altıncı duyu organının kimi insanlarda halen aktif olduğu ve feromonlarla yapılan bu sessiz iletişimin bu insanlar tarafından hâlen etkin biçimde kullanılmış olabileceğini düşündüğümüzde; terde, tükürükte, menide, vajina salgısında ve kanımızda bulunabilen ve genetik şifremizi içeren feromonların, mantık-dışı esaretler yaratan şu büyüleyici, bağlayıcı, vazgeçilemez aşkların 'gerçek' nedeni olabileceği kanısına varılamaz mı?Ten Kokusu, tuhaf serüvenlerle dolu tanıdık bir dünyanın içinde, sizlere bu karmaşık sorunun cevap anahtarını teklifsizce sunan sıradışı bir kitap.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
6,44
ISBN:
9943800840
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ercan Akbay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ten Kokusu PDF

Ten Kokusu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ercan Akbay. Okuyabilirsin Ten Kokusu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yani bizler... Read 14 - Ten kokusu from the story Asel by Hikaray with 130,354 reads ... Ten Kokusu / Aşk - Evlilik / Milliyet Blog ... . aşiret, ağa, töre. İçtiği alkolün mide bulandırıcı kokusu üzerine sinmişti, ortalığı iğrendirici kokuya teslim etmişti. Ten Kokusu, feromonların gizem dolu dünyasına yapılan olağandışı bir yolculuk esnasında yaşanan tutku dolu aşkın öyküsünü karanlık suç serüvenleriyle harmanlayarak anlatan bir roman. 07.09.2008 22:59 Magazin. Şevval Sam, "Kılını kesen ve doğal ten kokusunu yiti ... Ten Kokusu - Uludağ Sözlük ... . 07.09.2008 22:59 Magazin. Şevval Sam, "Kılını kesen ve doğal ten kokusunu yitirip parfüm kullanan erkekler ilgi alanıma girmez" dedi. Teninin doğal kokusunu almak daha etkileyici. ten kokusu. Parmak izi yerine ten kokusu! Akıllı telefonlar için kişisel bilgilere karşın arttırılan güvenlik duvarlarına ilginç bir yöntem daha eklenebilir… İkinci Bahar 24. Bölüm Tek Parça, Ten Kokusu Samatya'da bir kebapçı dükkanı işleten Ali Haydar, eşinin ölümünün ardından ... Fi - Ten Kokusu tema Dizi Müziği Fi Dizi Müzikleri ... Ten kokusu....