acem2019delhi.com

Mevlana Dergahından Hikayeler

Responsive image
Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu.Birisi dedi ki:“A ham Mecnun, bu yapıp durduğun şey ne delilik, ne sersemlik, köpeğin ağzı daima pis şeyleri yer. Ardını bile diliyle temizler.”Köpeğin ayıplarını bir hayli sayıp döktü. Zaten ayıp gören bilinmeyen âlemin kokusunu bile alamaz.Mecnun dedi ki:“Sen, baştan başa şekilci yaklaşıyorsun. Gel de benim gözümle bir bak! Bu köpek bence Tanrı'nın bir çözülmez tılsımıdır. Bu köpek Leyla'nın mahallesinin bekçisidir. Onun gözleri, Leyla'yı gören gözler, onun ayakları Leyla'nın bastığı yerlere basan ayaklar. Ben böyle gözleri nasıl öpmem, böyle ayaklara nasıl yüz sürmem.”
YAYIN TARİHİ:
2012-02-03
DOSYA BOYUTU:
12,20
ISBN:
9752544154
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Yaşar Ateşoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mevlana Dergahından Hikayeler PDF

Mevlana Dergahından Hikayeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Yaşar Ateşoğlu. Okuyabilirsin Mevlana Dergahından Hikayeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz ... Mevlana Dergahından Hikayeler - Yaşar Ateşoğlu... | KitapElimde.com ... . Öğrencisi, biraz önceki söyleşinin de etkisi altında kalarak, bu görüntü karşısında çok duygulandı ve bu duygusunu Mevlana ile paylaşmak istedi Mevlana Dergahından Hikayeler. %35. 18,52 TL. Mevlana Dergahından Hikayeler. HAVALE :11,92 TL %1 EFT İndirimi. Neden? Mevlana'dan Hikayeler. mevlana'dan hikayaler, mesneviden hikayaler, mevlana ve mesnevi, mesneviden güzel sözler, mevlanadan güzel sözler. Yaşar Ateşoğlu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yan ... BİRKAÇ KISA MEVLANA HİKAYELERİ - Düşünmek ve Paylaşmak ... . Yaşar Ateşoğlu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. "Mevlana Dergahından Hikayeler". için 33 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 4,00 TL. Sepete Ekle. Mevlana dergahından hikayeler. Dr.yaşar Ateşoğlu. Satıcı. Ben Tavusum Diyen Çakalın Hikayesi. Mesnevinin Kısa Hikayeleri - Mevlana'dan Hikayeler MESNEVİDEN KISA HİKAYELER MEVLANA'DAN KISSALAR-Mevlana Hikayeleri. Yaşar Ateşoğlu. Mecnun bir gün bir köpeği okşamakta, öpmekte, önünde yanıp erimekteydi. Etrafında eğilip bükülerek, onu ululayıp ağırlayarak dönüp dolaşıyor, ona saf şeker şerbeti veriyordu. Mevlana Dergahından Hikayeler. Yorumları oku(0)Toplam Gösterim (67...