acem2019delhi.com

Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey

Responsive image
Fiziksel sağlığımız için ne yapmamız gerektiğini biliriz; yaşımıza uygun spor veya yürüyüş, egzersiz, düzenli-dengeli beslenme ilk akla gelenler. Peki ya zihinsel sağlığımızı ve gücümüzü geliştirmek için ne yapmamız gerekir? Özellikle de büyük sorunlarla karşılaştığımız zor zamanlarda fiziksel güçten çok zihinsel güce ihtiyacımız olduğu dikkate alınacak olursa ihmal edilen bu gücümüzü nasıl geliştirebiliriz? Psikoterapist Amy Morin zihinsel gücümüzü geliştirmek için tıpkı fiziksel gücümüzü geliştirirken yaptığımız gibi çalışmamız gerektiğini vurguluyor. Danışanlarının gerçek hikâyelerini aktararak çeşitli pratik öneriler yapan, egzersizler öneren Morin en yaygın ve önemli 13 davranış tarzı, düşünüş biçimi üzerinde duruyor. Kendine acımakla zaman kaybetmemekten başlayıp geçmişe takılıp kalmamaya, herkesin hoşuna gitme kaygısı duymamaktan hayatın kendilerine borçlu olduğunu düşünmemeye kadar giden bu farklı tutum ve davranışların nasıl yıkıcı ve engelleyici olduklarını somut örneklerle anlatıyor. Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük ölçüde artıracaktır.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-01
DOSYA BOYUTU:
4,18
ISBN:
9752753129
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Amy Morin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey PDF

Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Amy Morin. Okuyabilirsin Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...güçlü kişiler/insanlar neler yapmazlar? 1 ... Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Yapmadığı 13 Şey ... . Kendilerine acıyarak zaman kaybetmek. 13. Anında sonuç beklemek. Egzersiz programı olsun, zayıflama rejimi olsun, ya da yeni bir iş kurma... Amy Morin. Fiziksel sağlığımız için ne yapmamız gerektiğini biliriz; yaşımıza uygun spor veya yürüyüş, egzersiz, düzenli-dengeli beslenme ilk akla gelenler. Güçlü zihinlerin, akıllı insanların yapmadığı bu 13 davranış tarzından, bu 13 düşünce biçiminden uzak durmak hem zihinsel olarak güçlenmeye katkıda bulunacak hem de yaşam kalitesini büyük... Eğilimlediğiniz yaygın tuzakları tan ... Zihinsel Olarak Güçlü İnsanların Sahip Olduğu 13 Özellik ... ... Eğilimlediğiniz yaygın tuzakları tanımlamayı ve kendinize en iyi şekilde yardımcı olmanızı sağlayacak alıştırmalar yapmayı öğrenin. İşte zihinsel olarak güçlü insanların yapamadığı 13 şey Ardından hayatın getirdiği zorluklar karşısında sağlam duranlarla duramayanlar arasındaki farkları incelemiş. İşte zihinsel olarak güçlü insanların yapmamayı tercih ettiği 13 şey böylece ortaya çıkmış. İşte zihinsel olarak güçlü insanların yapmamayı tercih ettiği 13 şey böylece ortaya çıkmış. için düzenli spor yapmak, doğru beslenmek gerekiyorsa zihinsel gücümüz için de bilgi ve disiplin önemli. İşte zihinsel olarak güçlü eb...