acem2019delhi.com

The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi

Responsive image
Kıyamet Bir Hanımefendiye Benziyor Süper kahraman İç Savaşı sona erdi ama Iron Man’in işi henüz başlıyor. S.H.I.E.L.D.in yeni yöneticisi ve ülke çapındaki Initiative programının yaratıcısı olarak Dünya’nın en güçlü kahramanlarından tek tek seçilmiş bir ekiple Avengers’ı yeniden kuruyor: Wasp, Black Widow, Wonder Man, Sentry, Ares ve yeni takım lideri Ms. Marvel. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron’un dönüşü hariç her şeye. Avengers’ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows’un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-05-26
DOSYA BOYUTU:
8,36
ISBN:
6055686796
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Brian Michael Bendis
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi PDF

The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Brian Michael Bendis. Okuyabilirsin The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ni başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor ... The Mighty Avengers İntikamcılar: Ultron ... Kitabina Bak Brian... ... . 10.50 €. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti, bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! New Avengers yazan Brian Michael Bendis ve Liberty Meadovvs'un yaratıcısı... Ana Sayfa Etiketler The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi PDF. 18.75 TL. Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ... The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi - Brian Michael... ... . Bu kadar güçlü bir ekip her şeye karşı hazırlıklı olabilirdi, belki de soykırımsal ölüm makinesi Ultron'un dönüşü hariç her şeye. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti... New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini başlatıyor ve ekibi gerçekten baştan çıkarıcı bir kadınla karşı karşıya getiriyor. Satışta Olanlar. The Mighty Avengers İntikamcılar CİLT-3 - Gizli İstila 1. Kitap. Bendis - Pham. Satıcı. Alış-Veriş Listeme Ekle. The Mighty Avengers - İntikamcılar / Ultron Girişimi. Avengers'ın çıldırmış robotik düşmanı kendini yeniden inşa etmişti bu sefer... güzel bir kadın şeklinde?! New Avengers yazarı Brian Michael Bendis ve Liberty Meadows'un yaratıcısı Frank Cho yepyeni bir Avengers serisini ba...