acem2019delhi.com

Şizofren Kusmalar Barınağıİlk Susmuk

Responsive image
Aşkın MastürbasyonuBir çağ sana koşuyor,Öfkesi var,Sabahın dondurucu soğuğunu almış koynuna,Dizginlerinden kurtulmuş,Ve terk etmiş esareti.Salyaları dudağından sızan kadın gibi,Kırmızı rujuna bulaşık bir kahkahayla...Bundan sonraki tüm aylarda adet göreceksin adam!Unuttuğun,Hibe ettiğin rüyalarının karşılığı,Ayda üç gün kanayacak kalbin!Kanama başlamaya yakın ve bittiğinde,Deli gibi isteyeceksin onu!Elinle seveceksin ruhunu!Aşkın mastürbasyonuyla doyuracaksın açlığını!Herkesi seveceksin bundan sonra!
YAYIN TARİHİ:
2012-01-01
DOSYA BOYUTU:
8,32
ISBN:
6056279409
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Zekrıd
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şizofren Kusmalar Barınağıİlk Susmuk PDF

Şizofren Kusmalar Barınağıİlk Susmuk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Zekrıd. Okuyabilirsin Şizofren Kusmalar Barınağıİlk Susmuk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şütme ve soğuk algınlığı yaşayan kimsede çoğu zaman ilk kusmalarda sarı kusma görülmez fakat kişinin midesinin kusmalar sebebi ile boşalması sonucunda sarı kusmalar görülmeye başlar ... Şizofren Kusmalar Barınağı: İlk Sumsuk - Zekrid- | Yeni ve İkinci El U ... . Aşkın Mastürbasyonu Bir çağ sana koşuyor, Öfkesi var, Sabahın dondurucu soğuğunu almış koynuna, Dizginlerinden kurtulmuş, Ve terk etmiş esareti. Zekrid. Aşkın Mastürbasyonu Bir çağ sana koşuyor, Öfkesi var, Sabahın dondurucu soğuğunu almış koynuna, Dizginlerinden kurtulmuş, Ve terk etmiş esareti. ... Şizofren Kusmalar Barınağı - Ekşi Sözlük ... ....