acem2019delhi.com

Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç

Responsive image
O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası!O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen!Paris’te esrarengiz bir adamın peşine düşen “Pırlanta Kralı” Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen’in kartviziti vardır. Her koşulda adam öldürmekten kaçınan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasıyla karşı karşıyadır. Cinayetler devam ederken tüm işaretler hâlâ hırsızı göstermektedir. Ne var ki Arsen Lüpen, kıvrak zekâsı ve vicdanı sayesinde gerçekleri gün yüzüne çıkarırken Alman İmparatoru’nu peşinden sürükleyecek güce sahip olduğunu kanıtlar. Peki ama cinayet suçlamalarından kurtulabilecek midir? İmparator’a verdiği sözü tutabilecek midir? “813” sayısının gizemini çözebilecek midir?..Klasikleşen kahramanı Arsen Lüpen’le hayal gücünün sınırlarını zorlayan Maurice Leblanc’tan, nefes kesen bir macera!
YAYIN TARİHİ:
2015-06-05
DOSYA BOYUTU:
3,77
ISBN:
6050819816
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Maurice Leblanc
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç PDF

Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Maurice Leblanc. Okuyabilirsin Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Diğer Kitapları. %22. Arsen Lüpen Saat Sekizi Vurdu ... Arsen Lüpen Sekiz Yüz On Üç > Maurice Leblanc > Timaş Yayınları... ... . Maurice Leblanc. Timaş Yayınları. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır. Maurice Leblanc. O, kurnaz, yakışıklı, türlü zorlukların içinden sıyrılıp çıkmayı başaran, hazır cevap bir suç dehası! O, polisi parmağının ucunda oynatan cesur bir antikahraman... 13.89 TL. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir ... Arsen Lüpen - Sekiz Yüz On Üç | bkmkitap.com ... ... 13.89 TL. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Arsen Lüpen-Saat Sekizi Vurdu. Maurice Leblanc. O, Arşen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arşen Lüpen'in kartviziti vardır. O, klasik kötü karakter klişelerini yıkıp geçen, dünyanın en centilmen hırsızı! O, Arsen Lüpen! Her koşulda adam öldürmekten kaçınan Arsen Lüpen, bu defa cinayet suçlamasıyla karşı karşıyadır. O, Arsen Lüpen! Paris'te esrarengiz bir adamın peşine düşen "Pırlanta Kralı" Rudolf Kesselbach, bir sabah otel odasında ölü bulunur. Cesedin üzerinde Arsen Lüpen'in kartviziti vardır....