acem2019delhi.com

İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi

Responsive image
Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın?Yılan oynatan korkusuz adamlar, dev dalgalar, kızgın çöller, batan gemiler, yol kesen hırsızlar bu kitapta seni bekliyor. Gideceğin köy, kasaba ve şehirlerdeki tarihî eserler, yemekler, içecekler, giysiler, gündelik hayat, ninniler, masallar, şarkılar, oyunlar, eğlenceler, ibadet yerleri, sanat eserleri, düğünler, hanlar, hamamlar, evler, saraylar, kaleler, kuleler, bağlar, bahçeler, yaylalar, nehirler, şairler, siyasetçiler, eşyalar ve daha merak ettiğin ne varsa hepsi Evliya Çelebi’nin gezi notlarında.Bu yolculuk bittiğinde arkadaşlarına anlatacak müthiş bilgilere sahip olacaksın! Öğrendiklerini sosyal medyada paylaşmak çok eğlenceli olacak.Dünya hiç bu kadar küçük olmamıştı!
YAYIN TARİHİ:
2016-09-09
DOSYA BOYUTU:
8,77
ISBN:
6050819571
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Nefise Atçakarlar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi PDF

İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Nefise Atçakarlar. Okuyabilirsin İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...in, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? 12 ... İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi-Palme Kitabevi ... .18 TL. İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi, Eğlenceli Bilgi, 12,18 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. 17.50 TL. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Nefise Atçakarlar'nin hazırlayıp Timaş Çocuk tarafından sunulan Eğlenceli Tarih 34 İnanılmaz Evliya Çelebi ve Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile... 7.13 TL. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa h ... Eğlenceli Tarih 34 İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi... ... ... 7.13 TL. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Nefise Atçakarlar. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Dünya hiç bu kadar küçük olmamıştı! İnanılmaz Evliya Çelebi Ve Tükenmez Kalemi-Nefise Atçakarlar Web sitemizden ücretsiz okuyabileceğiniz bu harika kitabı hala ekleyebilirsiniz. Konu Başlığı: Evliya Çelebi 1611?-1682?-Seyahat. Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin bilgin biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? Gezgin, bilgin, biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta, hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın? kitaphanen.com´da uygun fiyata Eğlenceli Bilgi markalı İnanılmaz Evliya Çelebi ve Tükenmez Kalemi 9786050827538 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Yazar Nefise Atçakarlar Yayınevi EĞLENCELİ BİLGİ Gezgin bilgin biraz da çılgın Evliya Çelebi'yle yedi iklim dört bucakta hayal bile edemeyeceğin dolu dizgin bir yolculuğa hazır mısın... 11.38 TL. Ürün Özellikleri Kapak Türü Ciltsiz Kağıt Kalitesi 2. Hamur Sayfa Sayısı-Ebat...