acem2019delhi.com

Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5

Responsive image
Çocukların efsanevi kahramanı yine görev başında!Peyami Efendi okula geri dönüyor.Ama bu sefer de rahat durmuyor.Okulda uzaylı avına çıkıyor.Okuldaki herkesi tek tek kontrol ediyor.Ve uzaylıları tespit ediyor.Bu sırada başına gelmedik şey de kalmıyor.Fakat son yaşadıklarından öyle dersler alıyor ki…Sonunda çok önemli bir karar vermesi gerekiyor.Çılgın Hademe yine keyifli maceralar ve olur olmaz projeleriyle görevini tamamlıyor!
YAYIN TARİHİ:
2020-02-04
DOSYA BOYUTU:
8,48
ISBN:
6051310794
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yusuf Asal
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 PDF

Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yusuf Asal. Okuyabilirsin Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...endi okula geri dönüyor. Ama bu sefer de rahat durmuyor ... Çılgın Hademe 5 - Okulda Uzaylı Avı , Yusuf Asal - Fiyatı... | İdefix ... . Okulda uzaylı avına çıkıyor. Okuldaki herkesi tek tek kontrol ediyor. Çocuklarin efsanevi kahramani yine görev basinda!Peyami Efendi okula geri dönüyor.Ama bu sefer de rahat durmuyor.Okulda uzayli avina çikiyor.Okuldaki herkesi tek tek kontrol ediyor.Ve uzaylilari tespit... Çocukların efsanevi kahramanı yine görev başında!Peyami Efendi okula geri dönüyor.Ama bu sefer de rahat durmuyor.Okulda uzaylı avına ç ... Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 - Yusuf Asal | kitapyurdu.com ... .Ama bu sefer de rahat durmuyor.Okulda uzaylı avına çıkıyor.Okuldaki herkesi tek tek kontrol ediyor.Ve uzaylıları... Mesela bu yazımızda yazar Yusuf Asal kitapları arasında yer alan Okulda Uzaylı Avı / Çılgın Hademe 5 yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Bebek Kitapları. Okul Öncesi 6 Ay & 6 Yaş. Roman...