acem2019delhi.com

MükemmelSevimli Küçük Yalancılar (3.Kitap)

Responsive image
Dedikodunun zehirli bir sarmaşık gibi etrafta dolandığı Rosevvood'da yaşayan dört mükemmel kız. aslında göründükleri gibi değillerdir. 5peheeK Arta, Emlly. Hahna ve eh yakın arkadaştan Alison; . Rosevvood Usesi'nde öğrencilikleri boyunca lüks evlerinden çıkıp. Puccl bikinileriyle solaryuma gider ve titizce manikurlenmiş ellerinin- arkasından gülücük saçarlardı. Etraflarındaki herkesin sevdiği fakat gizilden gizliye de nefret ettiği kızlardı bunlar Alison dışında. Ve bir geçe Alison aniden ortadan kayboldu! Speneer,.Arla. Emlly ve Hannah'ın, üzüntülerinin arkasında birazcık rahatladıkları da görülebiliyordu. Alison'un cesedi evinarka bahçesinde bulunmuş ve en yakın arkadaşlarının hafızalarında Allson'la alakalı kötüanıları canlanmıştı. ''A." İseartık harekete geçmenin vakti geldiğine Inanıyordu.Kızlaria. İlgili bildiği butun sırlan kullanmanın vakti gelmişti. Alison'un cinayetini en yakın arkadaşlarından birinin işlediğini Öne sürüyordu. Sırların daha karanlık, antların daha ölümcül olmaya başladığı bu' olaylar zinciri, sevimli küçük arkadaşların o mükemmel hayatlarım zindana çevireceğe benziyordu.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-14
DOSYA BOYUTU:
6,99
ISBN:
6055420734
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Sara Shepard
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

MükemmelSevimli Küçük Yalancılar (3.Kitap) PDF

MükemmelSevimli Küçük Yalancılar (3.Kitap) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Sara Shepard. Okuyabilirsin MükemmelSevimli Küçük Yalancılar (3.Kitap) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...bir kitap hakkında sizi bilgilendireceğim ... Sevimli Küçük Yalancılar - Sinemalar.com ... . Kitabımın adı ''Mükemmel''. Duymuşsunuzdur ''Sevimli Küçük Yalancılar'' serisini. Bu serinin üçüncü kitabı. Kusursuz Sevimli Küçük Yalancılar kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. haklısın :] Bende sadece 3 kitap var.4. yok ama bende bolca araştırdım Alison'ın ikizi felan çıktı :] Sen hangi kitapta anladın bunu? Sevimli Küçük Yalancılar-3: Mükemmel. Sara Shepard. İlyada Yayınevi. ...antla ... Mükemmel Sevimli Küçük Yalancılar (3.Kitap) ... . Sara Shepard. İlyada Yayınevi. ...antların daha ölümcül olmaya başladığı bu'olaylar zinciri, sevimli küçük arkadaşların o mükemmel hayatlarımzindana çevireceğe benziyordu. Sevimli Küçük Yalancılar Martı Yayıncılık Sara Shepard. Sevimli Küçük Yalancılar Kısa Özet. *Sırları olan, gizemli güzel bir kıza asla güvenme.* Onların en korkunç sırları, skandal yaratabilecek ve o küçük mükemmel hayatlarını mahvedebilecek bir sırdı. Sevimli Küçük Yalancılar "Sırları olan, gizemli güzel bir kıza asla güvenme." The Pretty Little Liars demek daha doğru olur herhalde çünkü çoğunuz bu adla ve dizisiyle biliyorsunuz . Sevimli küçük yalancılar. Hepimiz bu kitap serisinin dizisini biliyoruz ama çoğu kişi dizinin Sayfa sayısı:312. Serinin diğer kitapları: Kuralsız, ...