acem2019delhi.com

Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır

Responsive image
Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Ne zaman bir arkadaşının doğum günü partisine gitse, tanımadığı birileriyle konuşmak zorunda kalsa ya da okulda, sınıf arkadaşlarının önünde bir şeyler anlatması gerekse çok utanıyor. Acaba bu duyguyu yenip utangaçlığına son vermesi mümkün olabilir mi bir gün?Tabii ki olabilir… milyonlarca yıl önce koca koca dinozorlar bunu başardığına göre o da başarabilir!Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar, çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor. Tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz bu kitaplar hem komik hem de çocuklarımızın kişisel gelişimine büyük katkı yapacak. Ayrıca her kitabın sonunda bulacağınız pratik öneriler sayesinde çocuklarınıza kolayca yol göstereceksiniz. 
YAYIN TARİHİ:
2015-05-29
DOSYA BOYUTU:
4,4
ISBN:
6053411338
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Brian Moses
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır PDF

Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Brian Moses. Okuyabilirsin Utangaçozor Umut / Dinozorların da Duyguları Vardır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor ... Utangaçozor Umut; Dinozorların da Duyguları Vardır! - Kitap ... . Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor. Other Utangacozor Umut Dinozorlarin Da Duygulari Online Satış, Outlet, Store, İndirim, Online Alışveriş, Online Shop, Online Satış Mağazası. Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Dinozor ... Dinazorların Da Duyguları Vardır-Utangaçozor Umut-Brian... ... . Utangaçozor Umut çok ama çok utangaç bir dinozor. Dinozorların da Duyguları Vardır dizisinde yer alan kitaplar, çocukların başa çıkmakta zorlandığı duygulara yoğunlaşıyor....