acem2019delhi.com

Osmanlı Türkçesine Giriş

Responsive image
Osmanlı Türkçesini öğrenmeye başlayanlar için hazırlanan bu kitapta Osmanlı Türkçesinde kullanılan Arap alfabesi, harflerin birleştirilmesi, heceler, okuma yöntemleri üzerinde durulmuş, Farsçanın ve Arapçanın Osmanlı Türkçesindeki varlığı özüyle anlatılmış, metin uygulamalarıyla konuların daha iyi kavranmasına çalışılmıştır. Ayrıca Eski Anadolu Türkçesine ait örnek kelimelerle zenginleştirilen kitap, kolay anlaşılır anlatımı ve iyi seçilmiş örnekleriyle Osmanlı Türkçesini yeni öğrenmeye başlayanlar için eksiksiz bir temel kaynak niteliğindedir.
YAYIN TARİHİ:
2016-10-13
DOSYA BOYUTU:
4,49
ISBN:
6050201147
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Prof. Dr. Mehmet Kanar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Osmanlı Türkçesine Giriş PDF

Osmanlı Türkçesine Giriş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. Mehmet Kanar. Okuyabilirsin Osmanlı Türkçesine Giriş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e yabancı kelimelerin ayrılması. Arapça kelime ve şekiller ... Osmanlı Türkçesine Giriş ... . Osmanlı Türkçesine Giriş 1 en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Osmanlı Türkçesine Giriş 1 satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Anadolu Üniversitesi açık öğretim fakültesi Osmanlı Türkçesine Giriş Aöf pdf kitap ile derslerde geri kalmayacaksınız. En güzel şekilde konular işlenmiş olup anlamadığınız yer kalmayacaktır. Osmanlı Türkçesine Giriş kitabının I. Bölümünde harf ... AÖF Türk Dili ve Edebiyatı Ders Notları: Osmanlı Türkçesine Giriş ... . Osmanlı Türkçesine Giriş kitabının I. Bölümünde harfler tanıtılmış, alıştırmalar ve örnek cümlelerle konu pekiştirilmiştir. II. Bölümde önemli gramer kuralları toplu olarak verilmiştir. TULUM, Mertol (2009), Osmanlı Türkçesine Giriş I, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Yayınları. Ek kaynaklar. Osmanlı Türkçesi Öğrenminde Bazı Eserler. Osmanlı Türkçesi Öğretimiyle İlgili Kitaplar [Books About Ottoman Turkish Learning]. TULUM, Mertol (2009), Osmanlı Türkçesine Giriş I, (Editör: Abdülkadir GÜRER), Anadolu Üniversitesi Açıköğretim... Flag for Inappropriate Content. Download Now. saveSave Osmanlı Türkçesine Giriş For Later. saveSave Osmanlı Türkçesine Giriş For Later. 00 upvotes, Mark this document as useful. En yeni Osmanlı Türkçesine Giriş kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Enise Demirhan Osmanlı Türkçesine Giriş'i inceledi. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. osmanlı türkçesine giriş. için 35 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Ebubekir Subaşı. Biraz geç kalmış da olsa, ülkemizde her geçen gün hayat damarımız olan Osmanlı Türkçesi'ne olan ilgi ve ihtiyaç kendisini daha fazla hissettirmeye başladı. 24.75 TL. Zira geniş çaplı Osmanlı kültür eserlerine bir kapı açabilme yolunda metin ve mantığı uyumlu böyle bir giriş, bir anahtar hazırlamak mutlaka gerekli görünüyordu.Hâlbuki böyle bir çalışma ne... Osmanlı türkçesine giriş. 22 Kasım 2013 Cuma. KOÇİ BEY. * Osmanlıca Dersleri II , 4. Bs., Ankara 2007, Akçağ Yayınevi. Faruk K. Timurtaş. Yazı ve imla Harflerin bitişmeleri Yazı çeşitleri El yazısı örnekleri Hat sanatımızdan örnekler Harflerin tasnif ve taksimi Türkçe ve yabancı kelimelerin ayrılması Arapça kelime ve şekiller... Osmanlı Türkçesine Giriş 2 dersine ait çıkmış sorular veya deneme soruları burada. Osmanlı Türkçesine Giriş 2 Dersi Deneme Sınavları. Toplam 15 Sınav. Uzaktan Eğitim Alanında sahip olduğunuz tecrübe ile sizlere Osmanlı Türkçesine Giriş I, alanında uzman uzaktan eğitim hocalarımızla sunuyoruz. D...