acem2019delhi.com

40 Hikaye ile Arapça

Responsive image
Kitapta yer alan kırk öğretici hikâye meşhur Arap Halk hikâyelerinden müteşekkil. Bu hikâyeler mevcut halleriyle derlenmiş ve orta seviyedeki öğrencilere hitap etmek üzere üzerlerinde bir miktar sadeleştirme yapılmıştır.Kitap Arapça öğretimine yönelik pek çok yayın çalışmasının yapıldığı şu günlerde dört temel dil becerisinden biri olan okuma öğretimini desteklemek üzere hazırlanmıştır. Öğrenci merkezli öğretim metoduna uygun olarak hazırlanmış hikâyeler, içerdiği alıştırmalar ve uygulamalar ile orta seviyedeki Arapça öğrencilerinin zevkle okuyup anlayabileceği niteliktedir. Kitabın arkasında yer alan ve metinde geçen kelimeleri ve deyimleri şerheden Arapça - Arapça sözlük kitabın kullanımını kolaylaştırmaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-02
DOSYA BOYUTU:
7,89
ISBN:
6054535354
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Yrd. Doç. Dr. Sultan Şimşek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

40 Hikaye ile Arapça PDF

40 Hikaye ile Arapça harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Yrd. Doç. Dr. Sultan Şimşek. Okuyabilirsin 40 Hikaye ile Arapça sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... kelimeleri ve deyimleri şerheden Arapça - Arapça sözlük kitabın kullanımını kolaylaştırmaktadır ... 40 Hikaye ile Arapça Sultan Şimşek ... . 25.50 TL. Kitap Arapça öğretimine yönelik pek çok yayın çalışmasının yapıldığı şu günlerde dört temel dil becerisinden biri olan okuma öğretimini desteklemek üzere hazırlanmıştır. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. 40 Hikaye ile Arapça. Kitapta yer alan kırk öğretici hikâye meşhur Arap Halk hikâyelerinden müteşekkil. 21.38 TL. Kitap ... 40 Hikaye ile Arapça Sultan Şimşek ... . Kitapta yer alan kırk öğretici hikâye meşhur Arap Halk hikâyelerinden müteşekkil. 21.38 TL. Kitap Arapça öğretimine yönelik pek çok yayın çalışmasının yapıldığı şu günlerde dört temel dil becerisinden biri olan okuma öğretimini desteklemek üzere hazırlanmıştır. AKDEM YAYINLARI tarafından yayınlanan 40 Hikaye ile Arapça kitabını okumak ister misiniz? Dil Eğitimi kategorisinde kendisine yer bulan 40 Hikaye ile Arapça kitabı okumak için harika! Kitap : 40 Hikaye ile Arapça, Yazar : Sultan Şimşek, Yayınevi : Akdem Yayınları - 9786054535354 - Fiyat: 21,28 TL. 40 Hikaye ile Arapça. Size haber verelim. Ürün Adı: 40 Hikaye ile Arapça Ürün Kodu: 9786054535354 Basım Yılı: 2015 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 1. Hamur Yazar / Cevirmen: Yrd. Doç. Dr. Sultan Şimşek. 26.52 TL. Kitap Arapça öğretimine yönelik pek çok yayın çalışmasının yapıldığı şu günlerde dört temel dil becerisinden biri olan okuma öğretimini desteklemek üzere hazırlanmıştır. 21.90 TL. Kitap Arapça öğretimine yönelik pek çok yayın çalışm...