acem2019delhi.com

Gerillanın Barışı

Responsive image
Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Her iç savaşın yarattığı türlü tahribatlar vardır; kayıplar, ölümler, ailelerin yaşadıkları felaketler... Bunların aşılabilmesi elbette kolay değildir. Barışın inşası uzundur ama gereklidir. Yoksa daha büyük kayıplar ve daha kötü sosyo-ekonomik koşullar yaşanacaktır. Bütün bunlara, kadınlar liderlik yapabilirler ve mücadeleyi bir başka biçimde sürdürerek her şeyi değiştirebilirler. Herkesi buradan selamlıyorum.Kumandan NidiaDíaz (María Marta Valladares)Türk halkı, Kürt halkı ve bütün dünya halkları hepimiz daha iyi bir yaşam için mücadele ediyoruz. Hepimiz onurlu bir yaşam için mücadele ediyoruz ve bu bizim en temel insani hakkımız. Kürt halkının durumu, muhtemel ki Guatemala’daki İndianlar ile çok benzer. Benim mesajım; mücadeleye devam etmek, direnmek! Biz barış isteriz ama müzakere süreci yaşamadan barışa ulaşılamaz. Bu sadece halkın umudu değil aynı zamanda ihtiyacıdır. Barış yeni bir ülke inşa eder. Türk ve Kürt halklarına, buradan devrimci selamlarımı gönderiyorum.WalterFélix (URNG Parlementeri)
YAYIN TARİHİ:
2015-05-29
DOSYA BOYUTU:
3,86
ISBN:
9755842318
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Metin Yeğin
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gerillanın Barışı PDF

Gerillanın Barışı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Metin Yeğin. Okuyabilirsin Gerillanın Barışı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...den inşa edeceksiniz. "Gerillanın Barışı", nasıl bir barışa ihtiyaç duyulduğunu, barışın nasıl sağlanabileceğini, barıştan sonra yeni bir toplumun nasıl inşa edilebileceğini yaşanmış örnekler ve mücadeleler üzerinden irdeliyor ... Gerillanın Barışı - Metin Yeğin - Fiyatı & Satın Al ... . 10.50 €. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Gerillanın Barışı/Metin Yeğin en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Gerillanın Barışı/Metin Yeğin incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Gerillanın Barışı. 23.70 TL. Bütü ... Gerillanın Barışı - Metin Yeğin ... . Gerillanın Barışı/Metin Yeğin en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Gerillanın Barışı/Metin Yeğin incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kitabın Orjinal Adı. : Gerillanın Barışı. 23.70 TL. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Metin Yeğin - Gerillanın Barışı kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Gerillanın Barışı. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Gerillanın Barışı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Diğer. Gerillanın Barışı. Gerillanın Barışı. Yeni. Ücretsiz Kargo. 20.70 TL. Gerillanın BarışıGerillanın Barışı - Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. 22.50 TL. Gerillanın Barışı-Öteki Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Diğer/. Gerillanın Barışı. Gerillanın Barışı. Marka : Öteki Yayınevi. Barkod : 9789755842318. Anasayfa Gerillanın Barışı. 1. Gerillanın Barışı Öteki Yayınevi 9789755842318 Metin Yeğin. Sepete At Hemen Al. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz. Her iç savaşın yarattığı... Gerillanın Barışı, nasıl bir barışa ihtiyaç duyulduğunu, barışın nasıl sağlanabileceğini, barıştan sonra yeni bir toplumun nasıl inşa edilebileceğini yaşanmış örnekler ve mücadeleler üzerinden irdeliyor. Gerillanın Barışı 9789755842318 Öteki Yayınevi. https://www.limankitap.com/urun/gerillanin-barisi. Diğer. Gerillanın Barışı. Gerillanın Barışı. Yeni. Ücretsiz Kargo. 18.60 TL. Bütün kalbimle diliyorum ki ülkeniz bir gün barışa kavuşsun. Kaos sona ersin. İnanıyorum ki bir gün kadınlar, erkekler ve gençler kol kola girip, ülkenizi yeniden inşa edeceksiniz....