acem2019delhi.com

Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz

Responsive image
Adil Akkoyunlu,İslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz’le tanıştırmak istiyor.Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. Bütün bu haksızlıkları giderdi. Asrısaadeti yeniden yaşattı. Tarihçiler ona beşinci halife diyorlardı.Çocuklarımızı Kuranla,Resulle, Resullerin ailesiyle, yakın arkadaşları ile tanıştırmazsak; başkalarıyla tanışır. Onlar çocuklarımıza örnek olurlar.Tarihi bilmeyenler, yaşadıkları zamanı da bilmezler ve geleceği göremezler tarih geleceğin karanlığına ışık tutarlar.Çocuk gelecek demektir,çocuklarını gerektiği şekilde eğitip yetiştiremeyen toplumlar, geleceklerini yitirirler.Kuranı rehber, Resulü örnek tanımadıkça insanlığın yüzü gülmeyecektir.Dünya insanlığı, bugün bu sorumluluğunu yerine getirmenin cezasını çekiyor.Tarihiyle tanışamayanlar, yaşadıkları günü de tanıyamazlar ve gelceği göremezler. Tarih geleceğe ışık tutar.Akkoyunlu bu eserinde de vahye uymayan delilsiz dayanaksız, abartılı ifadelere yararı olmayan detaylara ve gereksiz tartışmalara yer vermiyor. Akkoyunlu, roman tadında şiirimsi bir anlatımla sunuyor kitabını.
YAYIN TARİHİ:
2018-05-24
DOSYA BOYUTU:
10,83
ISBN:
6059853217
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adil Akkoyunlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz PDF

Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adil Akkoyunlu. Okuyabilirsin Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...nıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi ... Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz - Çıra Yayınları - İndirimli... ... . Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. Adil Akkoyunlu,Islam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabinda çocuklarimizi Ömer Bin Abdülaziz'le tanistirmak istiyor. Alim bir insandi ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüs olan Islam devletini... ...çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz`le tanıştırmak istiyor.Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet ba ... Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz - Adil Akkoyunlu ... .Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüş olan İslam devlet. Editör. Metin Aydost. Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz. Adil Akkoyunlu,İslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz'le tanıştırmak istiyor. 10.50 TL. Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz-Çıra Çocuk Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın... Adil Akkoyunlu,İslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz'le tanıştırmak istiyor. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüş olan İslam devletini... 8.91 TL. Adil Akkoyunlu, İslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz'le tanıştırmak istiyor. Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Çocuk Kitapları/. Diğer/. Örnek Bir Yönetici Ömer Bin Abdülaziz. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. 12.45 TL. Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi. Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. Adil Akkoyunluİslam tarihi eserimizn bu sekizinci kitabında çocuklarımızı Ömer Bin Abdülaziz'le tanıştırmak istiyor. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi.Tamamen çökmüş olan İslam devletini... 11.25 TL. Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi. Tamamen çökmüş olan İslam devletini iki buçuk yıl içerisinde yeniden ayağa kaldırdı. 11.25 TL. Ömer Bin Abdulaziz, Emevilerin sekizinci devlet başkanıydı. Alim bir insandı ve örnek bir yöneticiydi. Tamamen çökmüş olan İslam devletin...