acem2019delhi.com

Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler

Responsive image
- Acı bile olsa doğruyu söyle.- Ademoğlunun başına gelen günahların çoğu, dilinin hatasından dolayıdır.- Ali benden, başımın gövdemdeki yeri gibidir. Ali benden gözümün başımdaki yeri gibidir. Beden başsız ve baş gözsüz hidayeti bulamaz.- Ali cennet kapısına asılan bir halka gibidir. Her kim cennete girmek istiyorsa ona asılmalıdır.- Ali, hayırseverdir. Bundan şüphe etmek, Allah'ın birliğini, benim de peygamberliğimi inkar etmek demektir.- Annesinin, babasının meşru rızasında bulunan kimseler, ömürlerinin bereketini görürler.- Aslı olmayan şeyler benden uzak, ben onlardan uzağım; ne ben batıldanım, ne batıl benden.- Bazı sözler vardır ki büyüdür, adamı büyüler, hayran eder; bazı şiirler de vardır ki felsefedir, fikirlerle yüklüdür.- Ben ilmin şehriyim. Ali ise bu şehrin kapısıdır. İlim isteyen kapısına gelsin.- Benden sonra halifeler on ikidir. Hepside Kureyş'tendir. - Benim Ehl-i Beyt'im Nuh'un gemisi gibidir, o gemiye binen kurtulur, ondan ayrılan boğulur.- Benim zürriyetim Ali'den gelir.- Bilgin kişiyle düşüp-kalkmak, oturup-durmak ibadettir. - Bilgi öğrenmek her mü'mine farzdır.- Bilgiyi gizleyene her şey, hatta denizdeki balıkla havadaki kuş bile lanet eder.- Bir an düşünmek, yetmiş yıl ibadet etmekten hayırlıdır. - Birbirinize buğzetmeyin, birbirinizden yüz çevirmeyin, birbirinize hased etmeyin, kin gütmeyin; Tanrı kulları, kardeş olsun.
YAYIN TARİHİ:
2000-01-01
DOSYA BOYUTU:
9,44
ISBN:
9756791165
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Adil Ali Atalay Vaktidolu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler PDF

Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Adil Ali Atalay Vaktidolu. Okuyabilirsin Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i İmamlardan Seçme Hadisler. Mağaza: kitapzen ... Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler Ali Adil Atalay... ... . Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Static Page. Menu. Ürünler Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler. Meal-Tefsir-Hadis. Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler. Kargoya verilme süresi 3 gün. Yayınevi : Can Yayınları (Ali Adil Atalay). Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler". için 8 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Hz. M ... Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler ... . için 8 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler (İMZALI). Adil Ali Atalay Vaktidolu. Satıcı. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler. Yazar: Adil Ali Atalay Vaktidolu. Kitap başlığı. Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler. Static Page. Menu. Ürünler Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler. 0542 212 72 37. Menu. Hz. Muhammed ve Oniki İmamlardan Seçme Hadisler. 21 TL. Acı bile olsa doğruyu söyle. Ademoğlunun başına gelen gün...