acem2019delhi.com

Romanımla Sana Bir Ses...

Responsive image
Ömer Madra’nın yegâne romanı 25 yıl sonra yeniden okurlarıyla buluşuyor.Ama bu kez tek başına değil; Madra’nın 30 yıl önce yayınlanmış yegâne hikâyesiyle birlikte.Şimdi bu iki edebî verim tek kitapta bir araya geliyor. Üstelik Madra’nın bunca yılı değerlendirdiği -kısa ama özlü- bir sonsözle birlikte.“Bak, öyle bir roman yazacağım ki, içinde herkes ve her şey olacak. Daha doğrusu, hem hiçbir şey olmayacak, hem her şey olacak.”“Niye illa her şey olacak? Belli bir konuyla kendini sınırlasan olmaz mı?”Oğuz bir an düşündü. “Olmaz,” diye kestirip attı sonra. O arada cevabı bulmuştu. “Olmaz, çünkü bende bir Türk olarak uzmanlaşamama hastalığı var.” Acıklı bir sesle devam etti: “Biliyor musun, keşke ‘genel cerrahi’ gibi ‘genel kültür’ diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak çaresiz.”
YAYIN TARİHİ:
2015-06-04
DOSYA BOYUTU:
4,52
ISBN:
6051419015
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ömer Madra
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Romanımla Sana Bir Ses... PDF

Romanımla Sana Bir Ses... harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ömer Madra. Okuyabilirsin Romanımla Sana Bir Ses... sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eriş Listeme Ekle. Romanımla Sana Bir Ses ... Romanımla Sana Bir Ses… Ömer Madra ... ... Hakkında Bilgiler. Ömer Madra. Ömer Madra'nın yegâne romanı 25 yıl sonra yeniden okurlarıyla buluşuyor. Ama bu kez tek başına değil; Madra'nın 30 yıl önce yayınlanmış yegâne hikâyesiyle birlikte. 21.70 TL. Acıklı bir sesle devam etti: "Biliyor musun, keşke 'genel cerrahi' gibi 'genel kültür' diye de bir uzmanlık dalı olsaydı. Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için ... Romanımla Sana Bir Ses Kitabı ... . Yok işte, Allah kahretsin!... Onun için, romanda her şeyden biraz olacak... Hikaye Roman Masal ». Piyes. Roman. Roman (yerli) kategorisinde yer alan Romanımla Sana Bir Ses, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Bizim konumuz ise bu değil. 10.50 TL. Dudakalar silindi. Sonra kalkıldı. Duvar diplerine serilmiş minderlere oturuldu. Külotlar görünmesin diye etekler aşağı çekiştirildi. ...İşletme Kimya Makale Matematik Medya Muhasebe Müzik P...