acem2019delhi.com

Yansıma

Responsive image
Yaren Artul beklenmedik bir kaza sonucu ailesini kaybetmiş, uzun bir bunalımın ardından yeni bir hayat kurmak için büyük bir köşkte yaşayan Sümeyye Hanım'ın bakıcılığını üstlenmiştir.Ne var ki yeni hayatı göründüğü kadar sakin geçmeyecektir. Çünkü Yaren'in ölen babası Turgut Artul, gizli biyoloji savunması alanında çalışan bir bilim adamıdır ve bütün insanlığı etkileyecek bir buluşa imza atmıştır.Koruyucu adı verilen bu buluş insanın DNA değişkenliğini ortaya çıkaracak ve üstün bireysel korumayı sağlayacaktır.Yaren birdenbire kendini korkunç çıkar ilişkilerinin, büyük bir tehlikenin ve bir o kadar da büyük bir aşkın ortasında bulacak ve olaylar hızla gelişecektir.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-23
DOSYA BOYUTU:
12,63
ISBN:
9944825054
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İlknur Uğur
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yansıma PDF

Yansıma harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İlknur Uğur. Okuyabilirsin Yansıma sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sımanın başlıca iki kanunu vardır: Bunlardan birincisi; gelen ışık ışını, normal ve yansıyan ışık ışını aynı düzlem içinde bulunurlar ... Yansıma Konu Anlatımı Soruları Çözümleri Ders Notu 10. Sınıf Fizik ... . Gelen ışın, yansıtıcı yüzey üzerine düşen ışındır. ve bu gibi örnekler çoğaltılabilir. sonuç: yansıma gerçektir, peki bu rakamlaramı bağlı... bence inancın etkisi bunda fazla, insan neye inanırsa o gerçeklelir (inancın gücünede bağlı olarak). Yansıma olayındaki ışının yansıtıcı ortamla yaptığı açıya gelme açısı, yansıyan ışınlar yüzeyin yaptığı açıya yansıma açısı ... Yansıma Nedir, Yansıma Kanunları | CeReZFoRuM ... . Yansıma olayındaki ışının yansıtıcı ortamla yaptığı açıya gelme açısı, yansıyan ışınlar yüzeyin yaptığı açıya yansıma açısı denir. Yansıma olayı birçok cisimde görülebilir....