acem2019delhi.com

Anaokulu Matematik -Çalışmalar (4-5 Yaş) (Çıkartmalarla)

Responsive image
1’den 15’e kadar saymak,Toplama yapmak,Karşılaştırma yapmakGÖZLEMŞekilleri ayırt etmekNesneleri sınıflandırmak veya gruplandırmakBelirlenen alanlar içindeki nesneleri konumlandırmak.Küçük meraklılar, oyun ve bulmacalarla dünyayı keşfedecek.Daha iyi öğretebilmek için ailelere öneriler de var. 
YAYIN TARİHİ:
2018-02-23
DOSYA BOYUTU:
8,34
ISBN:
6054984350
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Anaokulu Matematik -Çalışmalar (4-5 Yaş) (Çıkartmalarla) PDF

Anaokulu Matematik -Çalışmalar (4-5 Yaş) (Çıkartmalarla) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Anaokulu Matematik -Çalışmalar (4-5 Yaş) (Çıkartmalarla) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kartmalarla Almidilli Yayınları. %25 Adım Adım Matematik 3 Yaş Zeka Geliştiren 62 Soru Revzen Kitap ... Anaokulu Matematik - Çalışmalar; (Çıkartmalarla), (4-5 Yaş)... ... . Anaokulu Matematik-Çalismalar (Çikartmalarla)Eglenerek Matematik ÖgreniyoruzMatematik1'den 15'e kadar saymak,Toplama yapmak,Karsilastirma yapmakGözlemSekilleri ayirt etmekNesneleri... Anaokulu Matematik-Çalışmalar (Çıkartmalarla) Eğlenerek Matematik Öğreniyoruz Matematik 1'den 15'e kadar saymak, Toplama yapmak, Karşılaştırma yapmak Gözlem Şekilleri ayırt etmek<. Anaokulu Matematik-Çalışmalar (Çıkartmalarla)Eğlenerek Matematik ÖğreniyoruzMatematik1'den 15'e ... Anaokulu Matematik -Çalışmalar (4-5 Yaş) (Çıkartmalarla) - Kollektif ... . Anaokulu Matematik-Çalışmalar (Çıkartmalarla)Eğlenerek Matematik ÖğreniyoruzMatematik1'den 15'e kadar saymak,Toplama yapmak,Karşılaştırma Kolektif. Disney 3-4 Yaş Yaz ve Sil Prenses. 15.21 TL. ...Anaokulu Matematik-Çalışmalar (Çıkartmalarla) Eğlenerek Matematik Öğreniyoruz MATEMATİK 1'den 15'e kadar saymak, Toplama yapmak, Karşılaştırma yapmak. Anaokulu Matematik-çalışmalar 4-5 Yaş Çıkartmalarla, diğer kategorisinde ücrets...