acem2019delhi.com

Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası

Responsive image
Kuran'daki hiçbir kelime ve hareke üstünkörü gelişi güzel gelmemiştir. Kullanılan kelimelerin her harfi, hatta her harekesi Kuran uslübu tezgahında ilmek ilmek dokunmuş, sonra ayetlere nakşedilmiştir. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. Bu kitap, Kuran-ı Kerim'deki heklime ve ifade tarzı ve anlatım sanatı hakkındadır. Bizi bu çalışmayı yapmaya sevk eden sebeblerden biri, Kuran'ın belagat araştırmaları veya müteşabih incelemeleri alanlarıyla ilgilenenlerin Kuran tabirleri hakkında kaleme aldıkları bir eseri görememiş olmamızdır. Bu eserimizin, Kuran tabirleri dünyasına kapı aralamasını ümit ediyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-05
DOSYA BOYUTU:
6,44
ISBN:
6055158521
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Dr. Fadıl Salih es-Samarrai
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası PDF

Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Dr. Fadıl Salih es-Samarrai. Okuyabilirsin Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...en bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır ... Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası - Fadıl Salih Es-Samarrai - Cantaş... ... . Bu kitap, Kuran-ı Kerim'deki heklime ve ifade tarzı ve anlatım sanatı hakkındadır. Kuran'daki hiçbir kelime ve hareke üstünkörü gelişi güzel gelmemiştir. Kullanılan kelimelerin her harfi, hatta her harekesi Kuran uslübu tezgahında ilmek ilmek dokunmuş, sonra ayetlere nakşedilmiştir. Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası. Yayınevi : Cantaş Yayıncılık. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yer ... Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. 24 TL. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. Bu kitap, Kuran-ı Kerim'deki heklime ve ifade tarzı ve anlatım sanatı hakkındadır. "KURAN KELİMELERİNİN SIRLI DÜNYASI" için herhangi bir sonuç bulunamadı. Kitap Ara. Kitabevi Berke Kitap Beşikçi Kitabevi Beşiktaş Kitap Dünyası Betik Sahaf Beyazıt Kitabevi Beyoglu Kitapçısı. Kuran'daki hiçbir kelime ve hareke üstünkörü gelişi güzel gelmemiştir. Kullanılan kelimelerin her harfi, hatta her harekesi Kuran uslübu tezgahında ilmek ilmek dokunmuş, sonra ayetlere nakşedilmiştir. Yazar. : Fadıl Salih es-Samarrai. Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. 20.40 TL. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. Bu kitap, Kuran-ı Kerim'deki heklime ve ifade tarzı ve anlatım sanatı hakkındadır. Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası (9786055158521). Marka : Fadıl Salih Es-Samarrai. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] Kur'an Kelimelerinin Sırlı Dünyası. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. 19.20 TL. Cümledeki en münasip yerini bulan ve araya yerleşen bu kelimelerde çok ince edebi sanatlar vardır. Bu kitap, Kuran-ı Kerim'deki heklime ve ifade tarzı ve anlatım sanatı hakkındadır....