acem2019delhi.com

Hedefimiz Matematik 2. Kitap

Responsive image
Matematik artık çok daha eğlenceli…Hedefimiz Matematik2.Kitap, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının yanı sıra zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak yöntemlerle oluşturuldu.Hedefimiz Matematik serisinde yer alan kitaplar, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak yöntemlerle ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği konusunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak kitabın en önemli hedeflerinden biri olmuştur.Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha eğlenceli ve verimli hâle getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için kolayca anlayabilecekleri şekilde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak amacıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.Hedefimiz Matematik, günlük yaşamdan örnekler ve somut alıştırmalarla matematiği eğlenceli bir oyun hâline getiriyor!
YAYIN TARİHİ:
2015-06-05
DOSYA BOYUTU:
7,78
ISBN:
6053412274
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Katy Pike
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hedefimiz Matematik 2. Kitap PDF

Hedefimiz Matematik 2. Kitap harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Katy Pike. Okuyabilirsin Hedefimiz Matematik 2. Kitap sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ok daha eğlenceli… Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı ... Hedefimiz Matematik 2. Kitap Fiyatı ... . Katy Pike. Matematik artık çok daha eğlenceli… Hedefimiz Matematik2.Kitap, uzman öğretmenlerin danışmanlığında Millî Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. Hedefimiz Matematik kitapları, ana sınıfından 6. sınıfa kadar her sınıf için ayrı birer kitap olarak hazırlanmıştır. Ürün Sepetinize Eklendi! Hedefimiz Matematik: 2. Sınıf. 7,34 TL. Hedefimiz Matematik 2. Kita ... Hedefimiz Matematik 2. Kitap - Katy Pike | kitapyurdu.com ... . Ürün Sepetinize Eklendi! Hedefimiz Matematik: 2. Sınıf. 7,34 TL. Hedefimiz Matematik 2. Kita...