acem2019delhi.com

MEG Derinlerdeki Dehşet

Responsive image
“JURASİK KÖPEKBALIĞI”-LOS ANGELES TIMES“Tam isabet! Steve Alten’ın hayal gücü, muzip nüktedanlığı ve içinizi parçalayan macera düşkünlüğü burada tamamen kendini gösteriyor. Alten, elinden gelenin en iyisini yapmış.” -ANDREW TALLACKSON TARİHİN EN ÜRKÜTÜCÜ YIRTICISI…ARTIK TARİH OLMAKTAN ÇIKTI! Donanma denizaltı pilotu Jonas Taylor, yedi yıl önce, okyanusların en derin ve en az keşfedilmiş bölgesi olan Mariana Çukuru’nda düzenlenen çok gizli bir görevde yer almıştır. Deniz yüzeyinden on bir kilometre aşağıdayken, gezegenimizin en ürkütücü yırtıcısı, Büyük Beyaz köpekbalığının tarih öncesindeki atası, on sekiz metre boyundaki ve otuz ton ağırlığındaki Carcharodon Megalodon ile karşı karşıya kalmıştır. Denizaltıyı hemen yüzeye çıkaran Jonas, canını zor kurtarmıştır ancak kariyeriyle birlikte, araçta bulunan iki bilim insanının hayatı da sona ermiştir. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, onun konuya ilişkin iddialarını “derinlik sapkınlığı” olarak nitelendirmiştir.Artık bir paleobiyolog olan Jonas, tüm dünyayı bu yaratıkların hâlâ var olduğuna inandırmaya çalışmaktadır. Devasa hayvanların dondurucu suyun altında yer alan ve vadideki hidrotermal bacalardan fışkıran sularla ısıtılan ılık bölgede hapsolduklarını iddia etmektedir. Mariana Çukuru’na dönmek için bir fırsat ortaya çıkınca, on beş santim uzunluğunda beyaz bir dişle geri dönebilmek umuduyla, kendisine teklif edilen görevi kabul eder. İnsanoğlunun henüz keşfedilmemiş derinliklerdeki varlığı, köpekbalıklarından birinin yaşam bölgesini terk etmesine neden olur ve şimdi onu durdurabilecek tek kişi Jonas’tır. 
YAYIN TARİHİ:
2018-08-01
DOSYA BOYUTU:
10,9
ISBN:
6052221358
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Steve Alten
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

MEG Derinlerdeki Dehşet PDF

MEG Derinlerdeki Dehşet harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Steve Alten. Okuyabilirsin MEG Derinlerdeki Dehşet sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yazılı izle... Meg: Derinlerdeki Dehşet Filminin Konusu : Bir kurtarma dalgıcısı olan Jonas Taylor, bir grup deniz bilimcisini nükleer denizaltında kurtarmaya çalışıyor ... Meg - Derinlerdeki Dehşet 2018 Türkçe Dublaj İzle | FilmizleVip.Org ... . Yönetmen: Jon Turteltaub. Yıldız: Bingbing Li, Cliff Curtis, Jason Statham vb. Derinlerdeki Dehşet izle,The Meg izle - Sualtı yaşamı çalışmasına ilişkin uluslararası program çerçevesinde gözlemlenen... Meg: Derinlerdeki Dehşet - The Meg isimli film ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere mail yada filmin altına belirterek sorunları çözmemize ve daha iyi hizmet almanıza yardımcı olursunuz. ...korumalıdır.Meg: Derinlerdeki Dehşet altyazılı izle, Meg: Derinlerdeki Dehşet türkçe dublaj izle, Meg: Derinlerdeki Dehşet full hd tek parça izle, gibi anahtar kelim ... Meg Derinlerdeki Dehşet 2018 Filmi İzle ... . ...korumalıdır.Meg: Derinlerdeki Dehşet altyazılı izle, Meg: Derinlerdeki Dehşet türkçe dublaj izle, Meg: Derinlerdeki Dehşet full hd tek parça izle, gibi anahtar kelimeleri kullanarak Meg 2018 filmini....