acem2019delhi.com

Başarının Anahtarı

Responsive image
Ülkemiz, birçok konuda sınırsız kaynaklara sahip olmasına rağmen, her şeyi ithal ettiğimiz gibi kişisel gelişim bilgilerini de ithal etmekten geri durmadık. Oysa onun da kaynağı ülkemizde mevcut. Mevlana Mesnevisinde başarının süreçlerinden, basamaklarından ve sonuçlarından her şeyiyle bahsetmiş. Bu kitap, kişisel gelişim akımını 800 yıl önce ortaya atan Mevlana´nın bu akımla ilgili tüm fikirlerini ortaya çıkarıyor; batı kaynaklı zannettiğimiz kişisel gelişimin, Mevlana kaynaklı olduğu konusunda herkesi bilinçlendirmek. Ve kişisel gelişim bilgilerini Mevlana üzerinden vermek. Mevlana´nın Mesnevi´sinde yer alan kişisel gelişim süreciyle ilgili tüm sözleri bu kitapta derlendi ve toplandı. Kitabın Mevlana´nın bu sözlerinin açıklanmasıyla oluşturulmuş bir kitap niteliği taşımasına özen gösterildi. Kişisel gelişim konusunda batıyı değil Mevlana´yı kaynak almamdaki en büyük sebep; batılıların İslam´a aykırı çok yanlış yapıyor olmalarıydı. Bu hataları biz yapınca sonuç "Hüsran" oluyor. Oysa Mevlana sadece başarınınsırrını bize vermiyor, Peygamber efendimizin "Allah´ım! Bana eşyanın sırrını ver!"duasındaki o eşyanın sırrını da veriyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-05
DOSYA BOYUTU:
3,54
ISBN:
6059869928
DİL:
TÜRK
YAZAR:
F. Hale Tilbaşar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Başarının Anahtarı PDF

Başarının Anahtarı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır F. Hale Tilbaşar. Okuyabilirsin Başarının Anahtarı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şarının anahtarı vazgeçmemek olduğu tespit edilmiştir ... Başarının Anahtarı | bkmkitap.com ... . Asla, asla, asla ve asla "VAZGEÇMEYİN". Başarının anahtarı vazgeçmemek !!!! Başarının Anahtarı Nedir. Güncel. 29 Ocak 2019. Başarılı bir insan olmak ve bu konu ile ilgili bir şeyler yapmak istiyorsanız, başarının anahtarını gelin bu yazımızda birlikte arayalım. Mantıklı olarak düşündüğümüzde aslında bizlere başarının değil de başarısızlığın anahtarı verilir. Hep en basiti, en karmaşığa ulaşmak için ilk önce ö ... Başarının Anahtarı Nedir? ... . Hep en basiti, en karmaşığa ulaşmak için ilk önce öğrenmemiz gerektiği vurgulanır. Başarının anahtarı kapıdır , kapı hedefdir , hedef pıkapendir saygılar. Başarının Anahtarı. Başarı ve başarısızlık kavramları ile ilgili sayısız araştırmalar yapılmış ve yazılar yazılmıştır. Ben de gerek kendi bloğumda gerekse de başka sitelerde başarılı olma yöntemleri... Başarının Anahtarı Çalışmak, insanı hayatta üç şeyden kurtarır. anahtar varsa başarının kapısını açan bir anahtarda vardır.İnsan bu anahtara ulaşmak için emek ve çaba sarf etmesi gerektiğini bilir. Şerif Kaynar TEDx Konuşması'nda iş dünyasındaki başarılı liderlerin 12 ortak özelliğini örneklerle anlatıyor. İş dünyasının en tepesindeki isimleri bu kadar... Başarının Anahtarı Nedir? İnş.Yük.Müh.Muhammed Demirkollu. 9 Nisan 2020. İnanç, umut ve kararlılık başarının bence anahtarları. Şu üçünü hiç kaybetmemeniz dileğiyle… Hem ...