acem2019delhi.com

Risale-i Haseneyn

Responsive image
Hazret-i Hasan ve Hazret-i Hüseyin efendilerimizin peygamber olduklarına inanan ve bu hususu anlatıp ispat etmeye memur olduğunu söyleyen Mısri'den marjinal bir kitap daha!Hazret-i Mısri'nin yaşadığı dönemde ve kendisinden sonra büyük tartışmalar yaratmış olan bu Risale'nin, Hazret-i Mısri'nin dile getirilmeyen bir yönüne ışık tutacağını ve kendisinin daha iyi anlaşılmasına katkıda bulunacağını ümit ediyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-09
DOSYA BOYUTU:
9,45
ISBN:
6056263538
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Niyazi-i Mısri
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Risale-i Haseneyn PDF

Risale-i Haseneyn harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Niyazi-i Mısri. Okuyabilirsin Risale-i Haseneyn sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...enici. 9 Risale-i Hasaneyn 9 garz 6 ashâbına teslim eyledim ... Risale-i Nur'dan Her Zaman Güncel 111 Vecize ... . Kabul eden etsin etmeyen kendi bilir. Risâle-i Sâhibiyye adlı eserinde (s.95-96) anlattığına göre babası, İmam Mâlik neslinden, zâhirî ve bâtınî ilimlere vâkıf bir âlim olan Malatyalı Abdülcemil İmam'dır. Risale-i Hasaneyn | 9. garz6 ashâbına teslim eyledim. Kabul eden etsin etmeyen kendi bilir. Delil getirilen şey. Bir kelime veya bir işâretten anlaşılan. Risale-i Hasan ... RİSÂLE İ HASANEYN NİYÂZÎ İ MISRÎ. Kaddese Llâhü Sırrahu L Âli... ... . Bir kelime veya bir işâretten anlaşılan. Risale-i Hasaneyn | 11. َِ‫ْالاسْ اباط‬. Risale-i Hasaneyn Niyazi-i Mısri indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. [Linkleri Görebilmek için Üye olmanız Gerekmektedir.Üye olmak için Tıklayınız.] Hâzâ Risâle-i Hazret-i Mısrî http://www.mustafatatci.com/yazilar/30-yazlanlar/115-risale-i-hasaneyn-hz-msri-muesveddedir-v...