acem2019delhi.com

Hayal Kumanyası

Responsive image
-Kayıp Oruç Balığı-Ramazan Atölyesi-Ramazan Ajandası-Hayal İmsakiyesi4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de ramazanı bir çocuğun neşeli, hayalperest, kreatif bakış açısıyla yorumluyor. Paket içeriği: Ramazan Ajandası: Bayramın birinci günü dahil, Ramazan’ın ilk gününden itibaren her güne bir neşeli tavsiye, oyun, fikir önerilerinde bulunan Ramazan Ajandası’nın sağ sayfası ise çocuğun kendi Ramazan günlüğünü tutabilmesi için boş bırakıldı. Ayrıca her günün başında o gün Ay gökyüzünde ne şekildeyse o şekilde resimlendirildi. Ramazan Atölyesi: Ramazan’la ilgili mini yemek tarifleri, elişi aktiviteleri, oyuncak yapımları, origami gibi çocukların fiziksel kabiliyetlerini geliştirecek ve bu arada da Ramazan’ın manevi ruhunu aktif olarak hissedebilecekleri faaliyetlere yer veriyoruz.Kayıp Oruç Balığı: Gökyüzündeki küçük yıldızlar Ramazan adındaki Ay parıl parıl parlayarak gökyüzüne gelince, üstüne herkes onun gelişini karşılamak için kutlamalar yapınca pek şaşırırlar. Ramazan’ın kendisine birsürü soru sorarlar. Küçük yıldız kararını verir: Oruç, yeryüzündekilerin bütün gün oltalarını pencerelerinden, dükkanlarından, kapılarından sarkıtarak tuttukları bir balık türüdür. Kararını hemen verir. Arkadaşlarını toplayıp dünyaya inerler. Amaçları birer oruç balığı tutmaktır. Diğer ayların sultanı olan Ramazan adındaki Ay ve onun etrafındaki yıldızlar arasında geçen bu macera, hem bilgi içeriği hem de hayal dünyasının sınırlarını kaldıran kurgusuyla Ramazan’ın sembollerinden iyilik, yardımseverlik, güleryüzlülük gibi değerleri bir masala dönüştürüyor.Hayal İmsakiyesi: Hayal İmsakiyesi, her güne bir çocukça dua içeriğiyle kurgulanmış, bir hilalin çevresinde dönen çark şeklinde dizayn edilmiş bir Ramazan oyuncağı. Üstündeki 32 cm çapındaki yuvarlak karton mekanizmayla döner şekilde dizayn edildi. Bu küçük olan yuvarlağın üzerinde alttaki duaları gösterecek ok şeklinde özel kesim açıklığı bulunuyor. Altta ise 40 cm çapındaki yuvarlak sabit duruyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-06-05
DOSYA BOYUTU:
6,28
ISBN:
6058422803
DİL:
TÜRK
YAZAR:
ZeynepSevde
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hayal Kumanyası PDF

Hayal Kumanyası harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır ZeynepSevde. Okuyabilirsin Hayal Kumanyası sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m bilgileri topladık Hayal Kumanyası kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı ... Hayal Kumanyası Kitap %25 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... . -Kayıp Oruç Balığı-Ramazan Atölyesi-Ramazan Ajandası-Hayal İmsakiyesi4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla... Zeynep Sevde. 36,889 likes · 28 talking about this. Kitap okumayı sevmeyen çocuk yoktur. Lezzetli kitapla buluşma imkanı bulmamış çocuk vardır. Ve kitap Hayal Kumanyası Istisna değil. Bununla berab ... Hayal Kumanyası Nasıl Hazırlandı? - Taze Kitap ... . Kitap okumayı sevmeyen çocuk yoktur. Lezzetli kitapla buluşma imkanı bulmamış çocuk vardır. Ve kitap Hayal Kumanyası Istisna değil. Bununla beraber, yaşamdaki olası sorunları unutacaksınız ve tüm sıkıntılar arka plana kaybolacak. Hayal Kumanyası DjVu'yu web sitemizden indirin. ...Kayıp Oruç Balığı ve farklı tasarımıyla çocuk diline uyarlanan dualardan oluşan Hayal İmsakiyesi. Setle ilgili detaylı bilgiye http://www.tazekitap.com/hayal-kumanyasi adresinden ulaşabilirsiniz. 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de ramazanı bir çocuğun neşeli... 4-10 yaş grubuna yönelik olarak hazırlanan Hayal Kumanyası paketi, ramazan boyunca çocukların hem oruç ve ramazan kavramıyla ilgili sorularına cevaplar veriyor, hem de ramazanı bir çocuğun... Alta ise 40 cm çapındaki yuvarlak sabit duruyor. Hayal Kumanyası web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? Hayal Kumanyası pdf indir. 4-...