acem2019delhi.com

Boğaz Hakkında Her Şey

Responsive image
Yazdığı kitaplar ve çalışmalarıyla ödüle doymayan tarihçi ve gezgin Saffet Emre Tonguç; 2010 yılında “En İyi Turizm Yayını” ödülünü alan İstanbul Hakkında Her Şey kitabının ardından, şimdi de İngiliz seyahat yazarı Pat Yale ile birlikte hazırladığı Boğaz Hakkında Her Şey isimli yepyeni eseriyle okurların karşısına çıkıyor!Boğaz Hakkında Her Şey; bu güne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Eserde, Boğaz’ın en meşhur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanısıra, bir uçtan bir uca Boğaz ile ilgili en yeni bilgiler yer alıyor. Kitabın rotası Avrupa ve Anadolu Yakası olmak üzere iki ana bölümden oluşuyor. Saffet Emre Tonguç, okurları Cankurtaran’dan Rumeli Feneri’ne, Kadıköy ve Moda’dan Anadolu Feneri’ne kadar toplam 34 durağın yer aldığı heyecanlı bir yolculuğa çıkarıyor. Üstelik eserin en başında yer alan haritada, ziyaret ettiğiniz yerleri işaretleyebilmeniz için kutucuklar dahi düşünülmüş.Tam 348 sayfadan oluşan rehberde, yalın ve kolay anlaşılır metne yüzlerce renkli ve özel fotoğraf eşlik ediyor. Saffet Emre Tonguç’un aylarca süren çalışması; otellerinden restoranlarına, cami ve çeşmelerinden kiliselerine, yalılarından köşklerine, saraylarından müzelerine kadar Boğaz Hakkında Her Şey’in yer aldığı olağanüstü bir rehber niteliğinde. Yalnızca turistler değil, İstanbul’da yaşayan gezginlerin de yanından ayırmaması gereken bir kitap.
YAYIN TARİHİ:
2018-11-24
DOSYA BOYUTU:
6,18
ISBN:
9752309258
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Saffet Emre Tonguç
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Boğaz Hakkında Her Şey PDF

Boğaz Hakkında Her Şey harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Saffet Emre Tonguç. Okuyabilirsin Boğaz Hakkında Her Şey sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... 53.26 TL. ...otellerinden restoranlarına, cami ve çeşmelerinden kiliselerine, yalılarından köşklerine, saraylarından müzelerine kadar Boğaz Hakkında Her Şey'in yer aldığı olağanüstü bir rehber ... "Boğaz Hakkında Her Şey" Bu Kitapta! - Kadın Forumu ... ... BOĞAZ HAKKINDA HER ŞEYYazdığı kitaplar ve çalışmalarıyla ödüle doymayan tarihçi ve gezgin Saffet Emre Tonguç; 2010 yılında En İyi Turizm Yayını ödülünü alan İstanbul Hakkında Her Şey... Tabiat olarak, dünyada tek olan, jeolojik bir biçimleme.Yaradılış burada iki kıtayı, bir kitap sayfasını ortadan yırtar gibi yavaşça ayırmış, kıyılara özel bir görünüm vermiş. Çelik G ... Boğaz Hakkında Her Şey - Haber Türk 1Gün Programı 28.02.2012 ... ... Tabiat olarak, dünyada tek olan, jeolojik bir biçimleme.Yaradılış burada iki kıtayı, bir kitap sayfasını ortadan yırtar gibi yavaşça ayırmış, kıyılara özel bir görünüm vermiş. Çelik Gülersoy-Sami Güner. Saffet Emre Tonguç. Kitap Tanıtımı. Tarihçi ve gezgin Saffet Emre Tonguç; 2010 yılında "En İyi Turizm Yayını" ödülünü alan Boğaz Hakkında Her Şey kitabının güncellenmiş 51. 51.75 TL. ...otellerinden restoranlarına, cami ve çeşmelerinden kiliselerine, yalılarından köşklerine, saraylarından müzelerine kadar Boğaz Hakkında Her Şey'in yer aldığı olağanüstü bir rehber... Boğaz Hakkında Her Şey; bu güne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Eserde, Boğaz'ın en meşhur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanısıra, bir... ...birlikte hazırladığı "Boğaz Hakkında Her Şey" kitabı İstanbul'u yeniden keşfetmek isteyenler için... Boğaz Hakkında Her Şey, bugüne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. ...birlikte hazırladığı "Boğaz Hakkında Her Şey" kitabı İstanbul'u yeniden keşfetmek isteyenler için... Boğaz Hakkında Her Şey, bugüne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Boğaz Hakkında Her Şey; bu güne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Eserde, Boğaz'ın en meşhur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanısıra, bir... ...birlikte hazırladığı "Boğaz Hakkında Her Şey" kitabı İstanbul'u yeniden keşfetmek isteyenler için... Boğaz Hakkında Her Şey, bugüne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Boğaz Hakkında Her Şey; bu güne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Eserde, Boğaz'ın en meşhur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanısıra, bir... Boğaz Hakkında Her Şey; bu güne kadar Boğaz hakkında yazılmış en kapsamlı ve en güncel çalışma. Eserde, Boğaz'ın en meşhur yalılarının hiç görülmemiş iç mekan fotoğraflarının yanısıra, bir... Giriş. KBB Hastalıkları. Boğaz Reflüsü Hakkında Her Şey. Globus sendromu (bo...