acem2019delhi.com

Frantastik Yolculuk

Responsive image
Franny eve gizlice kuduz bir hayvan sokabilirdi. Normal bir olaymış gibi tuvalette elektrikli yılan balıkları besleyebilirdi. Ama başa çıkamadığı tek şey kardeşi Freddy’di... Annesi bu durumun çözümü için onun hayal edebileceğinden daha basit, daha etkin ve daha şeytani bir yöntem bulmuştu. Televizyonun uzaktan kumanda düğmesine basar basmaz Freddy hipnotize olmuş gibi dünyayla bağ-lantısını kesiyordu. Franny bu yöntemi köpeği İgor üzerinde denemeye kalkınca işler bir anda sarpasarmıştı.Şimdi dünya yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır.Gelin hep birlikte Franny’nin dünyasına dalalım.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-16
DOSYA BOYUTU:
5,92
ISBN:
9752114241
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Jim Benton
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Frantastik Yolculuk PDF

Frantastik Yolculuk harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Jim Benton. Okuyabilirsin Frantastik Yolculuk sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ir denizaltı minyatür ve terörist vücuda ... Bir Fantastik Yolculuk: Antika Titanik • Kitap Eki ... ... Hugh Jackman'la Fantastik Yolculuk! Hugh Jackman'ın ismi 1966 tarihli klasik 'Fantastic Voyage' uyarlamasında geçiyor... Cameron 'Fantastik Yolculuk'a çıkıyor! Favorilere Ekle. Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş. Fantastic Voyage - Fantastik Yolculuk. Bir gün belki de yarın görecek olduğunuz fantastik olaylar gerçekleşebilir ve gerçekleşir. Fantastik Yolculuk konusu. Önemli bir dip ... Fantastik Yolculuk (Fantastic Voyage) Filmi - Sinemalar.com ... . Fantastik Yolculuk konusu. Önemli bir diplomat, bir suikast sonucu komaya girer. Amaçları, denizaltıyla kan damarları içinde yolculuk etmek ve diplomatın beynindeki pıhtıyı yok etmektir. Fantastic Voyage | Fantastik Yolculuk (1966) izle Bir grup bilim adamı hayatı tehlikede olan bir diplomatı kurtarmak üzere bir deney planlar. FANTASTIC VOYAGE - Fantastik Yolculuk (1966) izle. Bilim Kurgu / Fantastik, Sinema Odaları. İmkansız diye bir şey var mıdır? Bunun için 4 kişilik bir ekip oluşturulur ve insan vücudunda macera dolu bir yolculuk başlar. Bilim kurgu, macera. Yönetmen: Richard Fleischer. Yıldız: Harry Kleiner, Donald Pleasence, Stephen Boyd vb. Bir grup bilim adamı hayatı tehlikede olan bir diplomatı kurtarmak üzere bir deney planlar. Macera, aile, bilim kurgu. Yönetmen: Richard Fleischer. Yıldız: Stephen Boyd, Raquel Welch, Edmond O\'Brien vb. Fantastik Yolculuk (1966). Bağlantıyı al. Facebook. Etiketler. : Fantastic Voyage 720p HD Turkce Dublaj izle, Fantastik Yolculuk 720p HD Turkce Dublaj izle. Ekip ...