acem2019delhi.com

Küçük Adımlar

Responsive image
Hayatta küçük diye bir şey yoktur. Küçük görünen şeyler vardır. Mesela, elma çekirdeği küçüktür; ancak toprakla buluştuğunda önce filiz, sonra fidan, sonra ağaç olur.Diyelim ki, bu elma ağacından senede üç yüz elma toplansın.Diyelim ki, bu elma ağacı on sene yaşasın. O elma çekirdeğinde, üç bin elmalık bir potansiyel var demektir. Küçük görünen şeylerden, büyük sonuçlara ulaşma ihtimali yüksektir.Bu gerçek, ilişkilerimiz yumağı için de geçerlidir. Muhatabımıza gönderdiğimiz mesajlar, tepkiler bizim için küçük, önemsiz, basit görülebilir.Ya muhatabımızın dünyasında?Muhatabımızın dünyasında büyük sonuçların ortaya çıkma ihtimali vardır.Her insanın kendine göre bir hedefi, amacı vardır.Hedefimiz, amacımız ister yakın, ister uzak olsun, Hatta kutup yıldızına ulaşmak olsun. Hepsinin başlangıcı: küçük adımlardır.
YAYIN TARİHİ:
2009-05-01
DOSYA BOYUTU:
6,55
ISBN:
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ferhat Çelik
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçük Adımlar PDF

Küçük Adımlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ferhat Çelik. Okuyabilirsin Küçük Adımlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ımın gelecegi için Küçük Adımlar'ın muazzam bir tercih olduğunu söyleyebiliriz ... Küçük Adımlar - GittiGidiyor ... . 2019-2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINA GÖRE YENİ PROGRAMIN ÖNGÖRDÜĞÜ ŞEKİLDE SET PLANLARIMIZ HAZIRLANMIŞTIR. Sayın Öğretmenler, Yeni programın öngördüğü şekilde planlarımız... Küçük Adımlar Anaokulu Bahçeşehir ve Ispartakule de hizmet veren bir anaokuludur. +90 212 963 06 08. Contact Küçük Adımlar Anaokulu on Messenger. 1. Kitap: Küçük Adımlara Giriş Küçük Adımlar'ın temellerini anlatmakta ve p ... Küçük Adımlar Anaokulu ... . 1. Kitap: Küçük Adımlara Giriş Küçük Adımlar'ın temellerini anlatmakta ve programı kullanma ortamında çocuğunuzun bu amaçlara ulaşmasına nasıl yardımcı olacağınızı açıklamaktadır. Dijital Kütüphaneler. Sadık Uygun Yayınları'na ait tüm kitapları etkileşimli...