acem2019delhi.com

Gönül Yolculuğu (Ciltli)

Responsive image
Muhterem Osman Nuri Topbaş Hocaefendi'nin nezih üslubu ile kaleme alınan bu eser, muhabbet ve marifet bağında yaşanacak ihlâs ve takva ile müzeyyen bir kulluk hayatı için kazanılması gereken pek mühim meseleleri ihtiva etmektedir. Gönüllerin bu ölçüleri daha iyi hazmedebilmesi için bütün konular peygamberlerin, sahabe-i kiramın, Hak dostu âlim ve ârif zatların hayatlarından kıssa ve tarihi menkıbe etrafında kısa ve öz bir şekilde ifade edilmeye çalışılmıştır.Bu güzel eserin satırlarına göz attığınızda, ins ve cinin gafilleri dışında, kâinatta yaratılmış ne varsa ‘’Her şeyin O’na Âşık.’’ Olduğunu göreceksiniz.O ki muhabbetin yegane ve mutlak menbâı olan Cenab-ı Hak tarafından sevilmiş ‘’Habibim’’ hitabına ve iltifatına mazhar olmuştur. Bu vesile ile Cenab-ı Hak, varlığı Nûr-i Muhammedi ile başlatmış, nübüvvet takvimini O’nunla hitama erdirmiş, O’nu Fahr-i Alem, Seyydiü’l Beşer, Rasul-i Ekrem ve Rahmeten li’l Alemin eylemiş, hasılı bambaşka bir mahiyette sevmiş ve nasipli gönüllere sevdirmiştir.
YAYIN TARİHİ:
DOSYA BOYUTU:
11,63
ISBN:
9944833882
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Osman Nuri Topbaş
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gönül Yolculuğu (Ciltli) PDF

Gönül Yolculuğu (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Osman Nuri Topbaş. Okuyabilirsin Gönül Yolculuğu (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rı. 25.00. Yazarın Diğer Kitapları. Ebediyet Yolculuğu (Ciltli) ... Gönül Yolculuğu (Ciltli) - Kitap - KiBO Katalog ... . Osman Nuri Topbaş. Erkam Yayınları. 55,00 TL. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Hizmetkâr liderlik - bir gönül yolculuğu (ciltli). "Bu eser, liderliğe soyunanlara topluma hizmet ettikleri ölçüde lider sayıldıklarını gösterecek... Gönül Yolculuğu en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Ciltli Defter. Boyama ve Tasarım Defterleri. Matbu Evrakla ... Gönül Yolculuğu (Ciltli) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... .com'da. Ciltli Defter. Boyama ve Tasarım Defterleri. Matbu Evraklar ve Makbuzlar. Bir gönül yolculuğu hizmetkar liderlik. İlhami Fındıkçı. Satıcı. Bir Gönül Yolculuğu Hizmetkar Liderlik (Ciltli). İlhami Fındıkçı. Satıcı. %35. Gönül Yolculuğu. Gönül Yolculuğu (Ciltli). Osman Nuri Topbaş. Erkam Yayınları. Kral Şakir 6 Dürümler Karışık (Ciltli). Gönül Yolculuğu. Yazar : Mehmet Uyar Yayınevi : Şehir Yayınları Bu kategorideki tüm ürünler. Neptün Cinayetleri (Ciltli) Jennifer McMahon Ephesus Yayınları. İmandan İhsâna Hak ...