acem2019delhi.com

Akıl Ağrısı

Responsive image
Düşünülmeye değer,çarpıcı;ama zor,kabuğuDeğişik,söylenince sağlığa-zarar sözlerinSahibine ‘’deli’’ adı verirler.’’mutululuk’’mevkinde yolculuk etmek ister çünkü kalabalıklar.‘’deli’’lerse mutlululuğun kalbini sökmeye adaydırlar.‘’varolamanın dehşeti’’ni göstermek içinSürekli savşırlar.bir anlık ‘’görme’’işi gerçekleşsinDiye bir ömrü ‘’acı’’nın kollarında yaşarlar.Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,akılTutulmalarının önüne geçme imkanıdır.Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırakTutarak,sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun gereği sayarlar.
YAYIN TARİHİ:
2017-05-02
DOSYA BOYUTU:
8,80
ISBN:
6059853316
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Mercan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Akıl Ağrısı PDF

Akıl Ağrısı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Mercan. Okuyabilirsin Akıl Ağrısı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...kı sarılmayı mutluluğun... Akıl Ağrısı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül,akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır ... Akıl Ağrısı | Kitapidea.com ... . 10.50 TL. Onların varlığı; sıradanlığın ve göz, gönül, akıl tutulmalarının önüne geçme imkanıdır. Kalabalıklar onları bir araya toplayıp gözden ırak tutarak, sıradanlığa sıkı sıkı sarılmayı mutluluğun... Ya da akıl ağrısı... Ben aklımın ağrıdığını düşünürüm çoğunlukla. Her gün birçok ailenin evine ocağına farklı sebeplerle kor düşüyor. Terör ve şiddet, kan akıl tutulması yaşatıyor hepimize. ... Akıl Ağrısı - Ekşi Sözlük ... ... Ya da akıl ağrısı... Ben aklımın ağrıdığını düşünürüm çoğunlukla. Her gün birçok ailenin evine ocağına farklı sebeplerle kor düşüyor. Terör ve şiddet, kan akıl tutulması yaşatıyor hepimize....