acem2019delhi.com

Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler

Responsive image
“P. C. Cast ve Stephenie Meyer’ın kitaplarını beğenen okuyucular bu harikuladeve sıradışı romanı okumaktan büyük zevk alacak.”-BooklistGerçek aşkın hiç ölmediği büyülü bir yeni dünyayla tanışacaksınız. Ever, bir seçim yapmak zorunda! Ya siz? Aşk için neleri feda ederdiniz?Ever’ın ailesinin kaderi ölümdü. Peki Ever geçmişe gidip bu hazin kaderi değiştirebilir miydi? Belki. Ama bunun için her şeyden çok sevdiği erkekten vazgeçmesi gerekiyordu. Ever, tecrübesiz bir ölümsüz olarak yeteneklerini yeni keşfediyordu. Karanlık ve baştan çıkarıcı bu dünyayla çok sevdiği erkek arkadaşı sayesinde henüz tanışmıştı ki, Damen’a korkunç şeyler olmaya başladı. Ever’ın güçleri arttıkça Damen’ınkiler zayıflıyor ve gizemli bir hastalık, Damen’ın hafızasını, kimliğini ve yaşamını tehdit ediyordu. Onu kurtarmak için çabalayan Ever, Yaz Bahçesi’nin gizemli boyutlarına seyahat ederken Damen’ın geçmişindeki sırları öğrenecekti. Ve Ever işte bu yolculukta, zamanı yönetebilen, eski bir tabletle karşılaşacaktı. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ever’ın iki seçeneği vardı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damen’la kalacak ve kendini ona adayacaktı. Bir seçim yapması şarttı.ALYSON NOËL, Saving Zoe, Art Geeks ve Prom Queens’in yazarı. Laguna Beach, California’da yaşıyor. Ölümsüzler serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü.
YAYIN TARİHİ:
2012-02-10
DOSYA BOYUTU:
5,27
ISBN:
6054560608
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Alyson Noel
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler PDF

Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Alyson Noel. Okuyabilirsin Mavi Ay Ölümsüz Aşk / Ölümsüzler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı. Mavi Ay Ölümsüz Aşk en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te ... Mavi Ay Ölümsüz Aşk | Kitap.net ... . Laguna Beach, California'da yaşıyor. "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. Alyson Noel adlı yazara ait Mavi Ay Ölümsüz Aşk kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Paylaş : Mavi Ay Ölümsüz Aşk. Artemis Yayınları. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. ... Ömür Gedik - Ölümsüz Aşk - YouTube ... . Artemis Yayınları. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damen'la kalacak ve kendini ona adayacaktı. MAVI AY ÖLÜMSÜZ AŞK ÖLÜMSÜZLER - ALYSON NOEL özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. 9786054560608. 373436. Mavi Ay Ölümsüz Aşk. Artemis Yayınları. 16.67. "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. Açıklama. 13.84 TL. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ever'ın iki seçeneği vardı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı... ...mavi ay yapacağı yolculuk için tek şansıydı Ever'ın iki seçeneği vardı Ya bu Saving Zoe Art Geeks ve Prom Queens'in yazarı Laguna Beach California'da yaşıyor "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. Alyson Noel. "P. C. Cast ve Stephenie Meyer'ın kitaplarını beğenen okuyucular bu harikulade ve sıradışı romanı okumaktan büyük zevk alacak.". Booklist. Alyson Noel. "P. C. Cast ve Stephenie Meyer'ın kitaplarını beğenen okuyucular bu harikulade ve sıradışı romanı okumaktan büyük zevk alacak.". -Booklist-. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Everın iki seçeneği vardı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damenla... Alyson Noel, Mavi Ay Ölümsüz Aşk en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Laguna Beach, California'da yaşıyor. "Ölümsüzler" serisiyle dünyanın en tanınan yazarlarından birine dönüştü. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı Damen'la kalacak ve kendini ona adayacaktı. 12.48 TL. Yaklaşan mavi ay, yapacağı yolculuk için tek şansıydı. Ever'ın iki seçeneği vardı. Ya bu tablet sayesinde zamanda geri dönerek ailesini ondan alan kazayı önleyecek, ya da ölümsüz aşkı... Ever, tecrübesiz bir ölümsüz...