acem2019delhi.com

Kapital 3. Cilt (Ciltli)

Responsive image
Bu kitap, Karl Marx’ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital’in tamamını, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kazandırma, böylece Türkçe Marksist edebiyatın en büyük eksiğini giderme yolundaki girişimin üçüncü ve son adımını oluşturuyor. Marksist iktisat alanına hâkim çevirmenler Mehmet Selik ile Erkin Özalp’in Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı eser, titiz bir editörlük çalışmasıyla yayına hazırlandı. “[Kapital] kesinlikle burjuvaların (toprak sahipleri dâhil) kafasına şimdiye dek fırlatılmış en korkunç gülledir.” Marx’tan Becker’e 17 Nisan 1867 tarihli mektup “Yeryüzünde kapitalistler ve işçiler bulunduğundan beri, işçiler için bu kitap kadar önemli bir kitap çıkmadı.” Friedrich Engels, “Marx’ın Kapital’i”
YAYIN TARİHİ:
2020-05-08
DOSYA BOYUTU:
3,99
ISBN:
6051720791
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Karl Marx
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kapital 3. Cilt (Ciltli) PDF

Kapital 3. Cilt (Ciltli) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Karl Marx. Okuyabilirsin Kapital 3. Cilt (Ciltli) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor ... Karl Marx - Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) | Sözcü Kitabevi ... . "Kapital kesinlikle burjuvaların (toprak sahipleri dâhil) kafasına şimdiye dek fırlatılmış en korkunç... 3.40/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Kapital-III.Cilt - Ciltli. Yordam Kitap. 25.20. Das Kapital-Almanca 3 Cilt Takım. Karl Marx. Karbon Kitaplar. 75,60. Sepete Ekle. ...edebiyatın en büyük eksiğini giderme yolundaki girişimin üçüncü ve son adımını oluşturuyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kapital 3. Ci ... Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) | bkmkitap.com ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Kapital 3. Cilt (Ciltli). Karl Marx. Yordam Kitap. Orijinal Adı: Das Kapital. Karl Marx kaleminden Kapital 3. Cilt (Ciltli) kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Kapital 3. Cilt (Ciltli). Yayınevi : Yordam Kitap. Yazar : Karl Marx. Kapital-III.Cilt - Ciltli - %25 indirimli Bu kitap, Karl Marx'ın ve Marksizmin temel yapıtı Kapital'in tamamını, Almanca aslından çevrilmiş olarak Türkçeye kaza. Kapital-III.Cilt - Ciltli. Kapat. Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) konusu ile yazarı hakkında bilgi almak ve kitap hakkında yapılan yorumlara göz atmak için hemen tıklayın, indirim fırsatları ile kolayca satın alın. "Yeryüzünde kapitalistler ve işçiler bulunduğundan beri, işçiler için bu kitap kadar önemli bir kitap çıkmadı.". Friedrich Engels, "Marx'ınKapital'i". Kapital Set 3 Cilt (Ciltli) Karl Marx. Karl Marx tarafından kaleme alınan Kapital 3. Cilt Ciltli Pdf Oku isimli 912 sayfadan oluşan kitap; YORDAM KİTAP yayınevinin 8/5/2020 Cuma tarihinde ve 5. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda... 175.93 TL. Marksist iktisat alanına hâkim yetkin çevirmenlerin Almanca aslından Türkçeye kazandırdığı bu üç ciltlik kapsamlı eser, titizlikle yayına hazırlandı. Üç cilt bir arada özel bir kutu içinde sunuluyor. Not alanında Kapital 3. Cilt (Ciltli) Karl Marx PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır....