acem2019delhi.com

Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli)Tanrı Erinin Sırları

Responsive image
Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir.Niyâzî-i Mısrî hazretlerinin çoşkun, akıcı, cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvânında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki, Yunus Emre’nin 13. Yüzyılda tutuşturduğu mânâ çerağını ondan dörtyüz yıl sonra yeniden şahlandırarak Hakk nefesini Anadolu topraklarında aleme aşikâr etmiştir.
YAYIN TARİHİ:
2015-11-11
DOSYA BOYUTU:
4,30
ISBN:
9756138786
DİL:
TÜRK
YAZAR:
M. Efdal Emre
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli)Tanrı Erinin Sırları PDF

Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli)Tanrı Erinin Sırları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır M. Efdal Emre. Okuyabilirsin Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli)Tanrı Erinin Sırları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...iş Listeme Ekle. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları ... Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları ... . "M. Efdal Emre" - diğer ürünler. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi. 62,96 TL. Niyâzî-i Mısrî hazretlerinin çoşkun akıcı cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvânında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki Yunus Emre'nin 13. Tanrı Erinin Sırları. Ciltli. Kağıt Türü. Şamua. Niyazî-i Mısri hazretlerinin çoşkun, akıcı, cezbeli üslûbu ile dile getirdiği d ... MEDAD - Mısri Niyazi Divanı Şerhi ... . Niyazî-i Mısri hazretlerinin çoşkun, akıcı, cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvanında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki, Yunus Emre'nin 13. Niyâzî-i Mısrî hazretlerinin çoşkun, akıcı, cezbeli üslûbu ile dile getirdiği dîvânında her mısra o kadar net ifadelerle anlatılmıştır ki, Yunus Emrenin 13. : Şamua. Boyut. : 170 X 245. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. : Şamua. Boyut. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. 235.59 TL. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları. Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi. ( Şamua - Ciltli ). Tanrı Erinin Sırları. M. Efdal Emre. GELENEK YAYINCILIK. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup... Tasavvuf > Niyazi-i Mısri Divanı ve Şerhi (Şamua-Ciltli) Tanrı Erinin Sırları. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir... 9786054810130. Yazar: Niyazi-i Mısri, 1617-1693. Edisyon: 3. basım (ilaveli yeni baskı). Konu Başlığı: Niyazi-i Mısri, 1617-1693,-Eleştiri ve yorum. Şamua. Boyut. 170 X 245. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât, tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup, dîvânında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriat, tarikat marifet ve hakikatte kemalat sahibi olup, divanında geçen ilahilerin büyük bir kısmı marifet ve hakikat üzeredir. Yûnus Emre Divânı ve Şerhi (Bez Cilt-Şamua). 44.45. Niyazi-i Mısrî hazretleri şeriat, tarikat marifet ve hakikatte kemalât sahibi olup, dîvanında geçen İlâhilerin büyük bir kısmı mârifet ve hakîkat üzeredir. : Ciltli. Kağıt Türü. : Şamua. Niyâzî-i Mısrî Dîvânı ve Şerhî %35 indirimli Niyâzî-i Mısrî hazretleri şeriât,tarîkat mârifet ve hakîkatte kemalât sahibi olup,dîvânında geçen İlâhilerin büyük. Ciltli. Kağıt Türü. Şamua. Dili. Yazarın Diğer Kitapları. Niyazii Mısri Divanı ve Şerhi Termo Deri Ciltli. M. Efdal Emre. Eser Kitap. 78,70. Stokta yok. Yunus Emre Divanı ve Şerhi Termo...